Quote (SummertimeClothes @ Jul 8 2014 11:24pm)
szerintem elmennek egy netkavezoba
vagy azt se bannam, ha paran elmennenk valaki alberletebe vagy nemtom, ha masoknak lenne kedve
csak ketten kicsit tul intim lenne nekem tbh xd
aztan fel vesevel nezed a ti 5-ot
amugy ilyen pubstompra biztos nem mennek el itthon
a magyar dota community teljesen rak
3/4-uk ilyen 90 iq-t alulrol surolo gyoker, a tobbi meg fellengzos fasz vagy teljesen idegbeteg