d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev145678105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 4 2014 12:43am
Quote (putincykavodka @ Jul 3 2014 09:39pm)
Egyszer kolesz menzajan a reggelim vegen tartottam, mar az iztelensegig higitott team szürcsölgetesenel tartottam.
A semmiböl odaül mellem az iskola egyik legnepszerübb csaja, akivel nem nagyon beszeltem azelött. Kis smalltalk utan elkezd ilyeneket kerdezni, hogy van-e a baratnöm, utana meg azt, hogy mit tennek, ha egy csaj szerelmes lenne belem.
Beszelgetes közben szemfüles modjara eszrevettem, hogy ket baratnöje hallgatozott az etkezö egyik hatam mögött levö szegiböl. Ebböl arra a zsenialis következtetesre jutottam, hogy csöbe akar huzni a csajszi, ezert valami ilyesmi valaszt adtam a kerdesere hogy csajokra nincs idöm, tovabbi jo etvagyat kivantam neki, es felalltam az asztaltol.
Nem tudom pontosan mekkora kart okoztam a sziveben, de masnap gratulalt a baratnöje hogy büszke lehetek arra, hogy mekkora paraszt vagyok.


csak kemenyen teso, megmuttatad nekik ki van otthon
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 4 2014 12:49am
gurke topicja
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 4 2014 01:27am
Quote (Karan2_Returned @ 4 Jul 2014 03:07)
el is felejtettem hogy az egyik csaj köldökéröl ittam a shotokat


gz)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 4 2014 09:25am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jul 4 2014 08:43am)
csak kemenyen teso, megmuttatad nekik ki van otthon


Ofc
Megteszem ami tolem telik

Quote (TuskesVanek @ Jul 4 2014 08:34am)
jó kis topic lett

amúgy röhögök, random csajokat molesztálni az utcán, hátha lesz valami, kb rocco budapesten színvonal :D


Pls
Eleg egy senee is a topikban
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 4 2014 10:01am
noverem lakotarsa az iment felajanlotta, hogy elvisz romkocsmazni bulizni csajozni cigizgetni, segit
XDD

This post was edited by SummertimeClothes on Jul 4 2014 10:02am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 4 2014 10:03am
Quote (SummertimeClothes @ 4 Jul 2014 18:01)
noverem lakotarsa az iment felajanlotta, hogy elvisz romkocsmazni bulizni csajozni cigizgetni, segit
XDD


Nem ersz ra, keszulsz TI5-re.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 4 2014 10:04am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 4 2014 05:01pm)
noverem lakotarsa az iment felajanlotta, hogy elvisz romkocsmazni bulizni csajozni cigizgetni, segit
XDD


engemis vigyen pls
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 4 2014 10:04am
Quote (SummertimeClothes @ 4 Jul 2014 18:01)
noverem lakotarsa az iment felajanlotta, hogy elvisz romkocsmazni bulizni csajozni cigizgetni, segit
XDD


inb4 valami random kurwo miatt kihagyod a TI-t
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 4 2014 10:21am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 4 2014 06:01pm)
noverem lakotarsa az iment felajanlotta, hogy elvisz romkocsmazni bulizni csajozni cigizgetni, segit
XDD

Latja benned a potencialt
Gogo
Ugyse csinalnal semmit helyette csak dotaznal
:^)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 4 2014 10:25am
Quote (putincykavodka @ 4 Jul 2014 18:21)
Latja benned a potencialt
Gogo
Ugyse csinalnal semmit helyette csak dotaznal
:^)


y
viszont vele is full awkward lenne az tuti
egyedul meg milyen mar
viszont ma is gondolkodtam villamoson, hogy leszolitok egy qt nemet csajt, de aztan nem tettem
talan majd utolso nap mielott hazamegyek sikerul raszannom magam egyre


meg azon is gondolkodtam hogy elmegyek gyurni itt de valami olyan helyre akarnek ami inkabb kihalt, mint nem, es keson is nyitva van :s

This post was edited by SummertimeClothes on Jul 4 2014 10:26am
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678105Next
Add Reply New Topic New Poll