Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 2 2014 11:21am)
http://wakeup-world.com/2013/08/01/the-benefits-of-writing-down-your-dreams/valami olyasmit álmodtam hogy a pokolban vagyok és minden szar, és hogy minden ember ide jut, és úgy lehet kijutni hogy folyamatosan javítasz a dolgokon amik szarok, és ahogy kijavítottál mindent akkor újjászületsz tisztalelkű csecsemőként. toplel
aztán meg egyik ismerősöm a koliból megdugott 1 olyan csajt akit basznék amúgy énis irl és butthurt lettem, de aztán bementem a koli wc-be szobatársammal és ott volt a csaj ujazgatta magát meztelenül az egyik fülkében, ottvolt a srác is és nézte, aztán meg mondta hogy nyugodtan dugjuk meg úgyhogy mentem és megdugtam meg utánam a többiek is. kész csoda hogy nem lett ilyen nedves álmom mert ilyenkor az szokott lenni a nofap miatt
inb4 telelesz szarva spammel a topig, én azért leírom majd minden reggel sztem für die lulz, egy idő után elvileg gecijól fogsz emlékezni minden részletre sokáig ha ezt csinálod
Elegge mes alom mindketto)
Quote (cowding @ Jul 2 2014 03:37pm)
Ha meg nem olvastad volna:
Regen en is csinaltam, volt egy kis notesz + toll az agyam mellett, es ebredes utan rogton leirtam ezeket
Azt olvastam, hogy ha rovid idon belul nem irod le oket torlodik ("biztonsagi okokbol", hogy tudd mi a valos es mi nem) de ha visszaolvasgatod oket akkor idovel egyre tobbre tudsz emlekezni
Meg vannak ilyen gyakorlatok is (tukor,lampa)
Lucid Dreaming:
3. éjjel: nincs feljegyzés
Ez nem rossz
En iselkezdem rendesen
Valami iszonyatos nagy faszsagokat szoktam almodni mindenkivel elegge wtf
Regen csinaltam neha a telomba irtam le, de tul lassu volt es elfelejtettem mire a vegere ertem, agyrakom van biztos
Tegnap azt almodtam hogy gurke vagyok eletem legjobb napja volt ofc.