d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
Prev14567822Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 2 2014 09:05am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 2 2014 11:21am)
http://wakeup-world.com/2013/08/01/the-benefits-of-writing-down-your-dreams/




valami olyasmit álmodtam hogy a pokolban vagyok és minden szar, és hogy minden ember ide jut, és úgy lehet kijutni hogy folyamatosan javítasz a dolgokon amik szarok, és ahogy kijavítottál mindent akkor újjászületsz tisztalelkű csecsemőként. toplel

aztán meg egyik ismerősöm a koliból megdugott 1 olyan csajt akit basznék amúgy énis irl és butthurt lettem, de aztán bementem a koli wc-be szobatársammal és ott volt a csaj ujazgatta magát meztelenül az egyik fülkében, ottvolt a srác is és nézte, aztán meg mondta hogy nyugodtan dugjuk meg úgyhogy mentem és megdugtam meg utánam a többiek is. kész csoda hogy nem lett ilyen nedves álmom mert ilyenkor az szokott lenni a nofap miatt




inb4 telelesz szarva spammel a topig, én azért leírom majd minden reggel sztem für die lulz, egy idő után elvileg gecijól fogsz emlékezni minden részletre sokáig ha ezt csinálod


Elegge mes alom mindketto)

Quote (cowding @ Jul 2 2014 03:37pm)
Ha meg nem olvastad volna:
Regen en is csinaltam, volt egy kis notesz + toll az agyam mellett, es ebredes utan rogton leirtam ezeket
Azt olvastam, hogy ha rovid idon belul nem irod le oket torlodik ("biztonsagi okokbol", hogy tudd mi a valos es mi nem) de ha visszaolvasgatod oket akkor idovel egyre tobbre tudsz emlekezni
Meg vannak ilyen gyakorlatok is (tukor,lampa)


Lucid Dreaming:






3. éjjel: nincs feljegyzés


Ez nem rossz
En iselkezdem rendesen
Valami iszonyatos nagy faszsagokat szoktam almodni mindenkivel elegge wtf
Regen csinaltam neha a telomba irtam le, de tul lassu volt es elfelejtettem mire a vegere ertem, agyrakom van biztos
Tegnap azt almodtam hogy gurke vagyok eletem legjobb napja volt ofc.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 2 2014 09:07am
most így nem tudok visszaemlékezni, felkelés után kb. másfél-két óráig viszonylag tisztán emlékszem rájuk, aztán meg csak foszlányok maradnak meg

arra emlékszem, hogy egyszer történt valami nagyon irreális dolog az álmomban, ezért rájöttem hogy álom, és elkezdtem magam szerint irányítani mindent, az fasza volt

This post was edited by MarcusD on Jul 2 2014 09:09am
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jul 2 2014 09:09am
Quote (fahrii @ 2 Jul 2014 10:51)
Dugtam a volt tanárommal.


és fájt ?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 2 2014 09:19am
Quote (MarcusD @ Jul 2 2014 05:07pm)
most így nem tudok visszaemlékezni, felkelés után kb. másfél-két óráig viszonylag tisztán emlékszem rájuk, aztán meg csak foszlányok maradnak meg

arra emlékszem, hogy egyszer történt valami nagyon irreális dolog az álmomban, ezért rájöttem hogy álom, és elkezdtem magam szerint irányítani mindent, az fasza volt


Ez a lènyege a lucid dreamingnek, hogy ràjöjj hogy álmodsz ès utàna irànyítsd

Lucidity.com asszem akit erdekel, vannak tutorialok
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 2 2014 09:23am
Quote (cowding @ 2 Jul 2014 16:19)
Ez a lènyege a lucid dreamingnek, hogy ràjöjj hogy álmodsz ès utàna irànyítsd

Lucidity.com asszem akit erdekel, vannak tutorialok


Sokszor történt már velem, hogy mintha én irányítottam volna az álmom. És kurvára élveztem.
Aztán lehet ez is csak az álom része volt.



This post was edited by fahrii on Jul 2 2014 09:24am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 2 2014 09:25am
Quote (cowding @ 2 Jul 2014 17:19)
Ez a lènyege a lucid dreamingnek, hogy ràjöjj hogy álmodsz ès utàna irànyítsd

Lucidity.com asszem akit erdekel, vannak tutorialok


zsír dolog, bár annyira nem érdekel hogy ennek utánaolvassak meg még próbálgassam is

amúgy hogy csinálsz fordított ékezetet az e-re meg az a-ra?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 2 2014 09:26am
Quote (MarcusD @ 2 Jul 2014 16:25)
zsír dolog, bár annyira nem érdekel hogy ennek utánaolvassak meg még próbálgassam is

amúgy hogy csinálsz fordított ékezetet az e-re meg az a-ra?


gondolom telefonon írt
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 2 2014 09:27am
Quote (MarcusD @ Jul 2 2014 05:25pm)
zsír dolog, bár annyira nem érdekel hogy ennek utánaolvassak meg még próbálgassam is

amúgy hogy csinálsz fordított ékezetet az e-re meg az a-ra?


Telorol
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 2 2014 09:31am
azt álmodtam, hogy medvecukrot eszek

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 2 2014 09:31am
Quote (Senee @ 2 Jul 2014 16:31)
azt álmodtam, hogy medvecukrot eszek

http://www.lacsiboltja.hu/uploadedimages/31028_lolly_medve_cukor_100g.jpg


Mi az isten ez? Meg miért fekete?
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567822Next
Add Reply New Topic New Poll