d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi A Minimum?
Prev14567820Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 09:53am
Quote (bamboo @ 23 Jun 2014 17:52)
xgurke+rawen

http://lopom.hu/uploads/images/big/1193/49dd1ad83ea820f8163c941f50f07c79.jpg


mondjuk ezen a képen 3 napja voltam szoliban meg fodrásznál mert a annyira ment a meleg orgia, hogy elfelejtettem
találhattál volna valami olyat ami frissen manikűr után készült
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 09:55am
Quote (bamboo @ Jun 23 2014 04:52pm)
xgurke+rawen

http://lopom.hu/uploads/images/big/1193/49dd1ad83ea820f8163c941f50f07c79.jpg


és? többet szekszelnek mint te, még ha egymással is
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 23 2014 09:55am
Jah az egészséges étkezéshez annyit, hogy magyarország nagyhatalom a szív és érrendszeri betegségekben és a mozgáshiány mellett a legfőbb oka a sok szemét, amit eszünk.
A fos kenyér, olcsó margarin, sok sertés és társai.

Van olyan ország, ahol eleve nem is kapható a boltban csak egészséges lisztből készült pékárú, meg normális szívbarát margarin, meg nincs párizsi, a sonka meg húsból készül.
Tovább is élnek jóval, mint mi. Meg azt is jobb erőnlétben.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 23 2014 09:55am
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 23 2014 09:55am
Quote (Rawen @ Jun 23 2014 03:53pm)
mondjuk ezen a képen 3 napja voltam szoliban meg fodrásznál mert a annyira ment a meleg orgia, hogy elfelejtettem
találhattál volna valami olyat ami frissen manikűr után készült


~2hét és úgyis szanaszét fotóznak az andrássyn, nem?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 09:56am
Quote (bamboo @ 23 Jun 2014 17:55)
~2hét és úgyis szanaszét fotóznak az andrássyn, nem?


de, remélem ott leszel, szívesen fogadjuk a kísérletezni vágyókat
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 23 2014 09:59am
Quote (bamboo @ 23 Jun 2014 17:55)
~2hét és úgyis szanaszét fotóznak az andrássyn, nem?


te ilyen náci vagy amúgy, vagy csak butthurt?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 23 2014 10:00am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jun 2014 16:53)
ezzel nem nagyon vitatkozni

az hogy mi a normális élet az teljesen objektív, szerintem hozzátartozik 1 normális emberi élethez hogy legyen 1 saját szép lakásod és ne kelljen mindenen maximálisan spórolni, egyébként az ésszerű pénzköltés határain belül maradtam ezekkel a számokkal szerintem.

de ha valakinek az a normális élet hogy albérletben lakik eljár dolgozni este hazamegy aludni és amúgy a gép előtt ül meg nem nagyon csinál semmit nincsenek materiális céljai, akkor elég 150ezer is ja

amúgy ha beleszülettem volna elkényeztetett világba akkor nem magamnak kéne venni a lakást meg etc, szerintem én itt a legkevésbé elkényeztetettebbek között vagyok, de az az egészséges meg "normális élet" szerintem ha az embernek vannak céljai meg kilátásai, nem csak elvegetálgatni 1 albérletben


én is csak szolidaritásból mondom hogy mi normális élet meg mi nem,

ilyeneket figyelembe véve, amit pl előbb írt valaki: "Mo-n az emberek túlnyomó többsége nyomorog kb.", illetve

hogy most aki szarul él, az is jobban él mint a föld történetében xx évvel ezelőttig bárki

én is minden sarkon beülök a gyorskajáldába minden nap, zsíros dollárokat kibaszva az ablakon... nem álszent akarok lenni, csak szeretek ugrálni a fogalmakon ("normális")
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 23 2014 10:01am
Quote (tevetava @ Jun 23 2014 03:59pm)
te ilyen náci vagy amúgy, vagy csak butthurt?


csupán annyit említettem meg h szerintem gáz a szolit a legfontosabb havi költségvetésbe számolni, elvégre minimumról beszéltünk
de örülök h ebből levezettétek h náci vagyok :)
nem hinném h csak a nácik vetik meg a buziskodó buzikat
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 10:01am
Quote (tevetava @ 23 Jun 2014 17:59)
te ilyen náci vagy amúgy, vagy csak butthurt?


Zippidey-dooda, I smoke weed and I got brain damage
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 23 2014 10:03am
Quote (bamboo @ Jun 23 2014 05:01pm)
csupán annyit említettem meg h szerintem gáz a szolit a legfontosabb havi költségvetésbe számolni, elvégre minimumról beszéltünk
de örülök h ebből levezettétek h náci vagyok :)
nem hinném h csak a nácik vetik meg a buziskodó buzikat


Csak azok homofobok akik bizonytalanok a szexualis hovatartozasukban.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567820Next
Add Reply New Topic New Poll