Quote (fahrii @ Jun 23 2014 06:46pm)
lehet nem kellett volna átmenni a piroson

innen kanyarodtam ki balra 2sávos szintén 1irányú utcába
a szűkítés miatt 1sávnak hittem, és az általam hitt 1megmaradt sáv közepéről kanyarodtam ki, ahelyett h a bal széléhez húzodtam volna.. 10-15centiről beszélünk
kikanyarodtam és rögtön mondta a vizsgabiztos h húzodjak le, helycsere