d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jogsi Help Topig
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 23 2014 12:10pm
Én a csigavérnél csináltam lassan 1 éve - ők voltak a legjobb áron akkor
korrektek voltak, bár ahogy az első forgalmin meghúztak, felmerült bennem a gyanú h nagyon kell nekik a vizsgadíj
de összességében ajánlani tudom
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 23 2014 12:11pm
Quote (bamboo @ 23 Jun 2014 20:10)
Én a csigavérnél csináltam lassan 1 éve - ők voltak a legjobb áron akkor
korrektek voltak, bár ahogy az első forgalmin meghúztak, felmerült bennem a gyanú h nagyon kell nekik a vizsgadíj
de összességében ajánlani tudom


biztos retkes buzi volt a vizsgabiztos
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 23 2014 12:46pm
Quote (bamboo @ 23 Jun 2014 19:10)
Én a csigavérnél csináltam lassan 1 éve - ők voltak a legjobb áron akkor
korrektek voltak, bár ahogy az első forgalmin meghúztak, felmerült bennem a gyanú h nagyon kell nekik a vizsgadíj
de összességében ajánlani tudom


lehet nem kellett volna átmenni a piroson
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 12:46pm
Quote (tevetava @ Jun 23 2014 07:11pm)
biztos retkes buzi volt a vizsgabiztos


kell ez
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 23 2014 01:41pm
Quote (fahrii @ Jun 23 2014 06:46pm)
lehet nem kellett volna átmenni a piroson




innen kanyarodtam ki balra 2sávos szintén 1irányú utcába
a szűkítés miatt 1sávnak hittem, és az általam hitt 1megmaradt sáv közepéről kanyarodtam ki, ahelyett h a bal széléhez húzodtam volna.. 10-15centiről beszélünk
kikanyarodtam és rögtön mondta a vizsgabiztos h húzodjak le, helycsere
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll