Quote (jarabekg @ Jun 22 2014 10:45pm)
ha küzdesz 3 napig, mindenemet odaadom
gyerünk te rakás szar
na mi az?
nem ér meg 3 napot neked?
egy életre elégedett lehetnél magaddal
gyerünk, tudom, hogy még csak simán gyaloglásra is képtelen vagy, nem atomfizika ez
Quote (Senee @ Jun 22 2014 10:49pm)
fizikai képtelenség nem is az hogy 3 napot egyfolytában fent lenni mert olyan már volt párszor mikor wowoztam de 3 nap folyamatában gyalogolni lol..... legalább minden nap végén had pihenjek 3szor alhatok
úgy négy nap alatt tenném meg, ha mindennap teljesítek 94,25km-t
majdnem a dupláját ráadásul 4szer annak amit a légiósok csinálnak a fehér sapkáért
én nem alkudozok
tessék bazdmeg csináld meg, vagy élj együtt a tudattal, hogy sétálni 3 napot sem vagy hajlandó az örök boldogságért
This post was edited by jarabekg on Jun 22 2014 03:52pm