d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Az Acélbetét Kilyukasztja A Zoknim
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2014 03:42pm
Quote (Senee @ Jun 22 2014 10:40pm)
innen szeged 206km, szegedtől bp meg 171km
az 377km

és milyen szabályok mentén?! mennyi időm van rá!? hányszor pihenhetek etc


nem állhatsz meg pihenni, folyamatosan gyalogolnod kell
kaját meg piát vihetsz magaddal amennyit csak akarsz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 03:44pm
Quote (jarabekg @ Jun 22 2014 09:42pm)
nem állhatsz meg pihenni, folyamatosan gyalogolnod kell
kaját meg piát vihetsz magaddal amennyit csak akarsz


ha 5km/h átlagsebességgel haladnék akkor 75 óra alatt érnék oda ami 3 nap
értem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2014 03:45pm
Quote (Senee @ Jun 22 2014 10:44pm)
ha 5km/h átlagsebességgel haladnék akkor 75 óra alatt érnék oda ami 3 nap
értem



ha küzdesz 3 napig, mindenemet odaadom
gyerünk te rakás szar
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 22 2014 03:47pm
Quote (Senee @ Jun 22 2014 10:44pm)
ha 5km/h átlagsebességgel haladnék akkor 75 óra alatt érnék oda ami 3 nap
értem


egy igazi ferfi kigyalogol addig
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 03:49pm
Quote (jarabekg @ Jun 22 2014 09:45pm)
ha küzdesz 3 napig, mindenemet odaadom
gyerünk te rakás szar


fizikai képtelenség nem is az hogy 3 napot egyfolytában fent lenni mert olyan már volt párszor mikor wowoztam de 3 nap folyamatában gyalogolni lol..... legalább minden nap végén had pihenjek 3szor alhatok

úgy négy nap alatt tenném meg, ha mindennap teljesítek 94,25km-t
majdnem a dupláját ráadásul 4szer annak amit a légiósok csinálnak a fehér sapkáért
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2014 03:50pm
Quote (jarabekg @ Jun 22 2014 10:45pm)
ha küzdesz 3 napig, mindenemet odaadom
gyerünk te rakás szar


na mi az?
nem ér meg 3 napot neked?
egy életre elégedett lehetnél magaddal
gyerünk, tudom, hogy még csak simán gyaloglásra is képtelen vagy, nem atomfizika ez
Quote (Senee @ Jun 22 2014 10:49pm)
fizikai képtelenség nem is az hogy 3 napot egyfolytában fent lenni mert olyan már volt párszor mikor wowoztam de 3 nap folyamatában gyalogolni lol..... legalább minden nap végén had pihenjek 3szor alhatok

úgy négy nap alatt tenném meg, ha mindennap teljesítek 94,25km-t
majdnem a dupláját ráadásul 4szer annak amit a légiósok csinálnak a fehér sapkáért


én nem alkudozok
tessék bazdmeg csináld meg, vagy élj együtt a tudattal, hogy sétálni 3 napot sem vagy hajlandó az örök boldogságért

This post was edited by jarabekg on Jun 22 2014 03:52pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 03:52pm
Quote (jarabekg @ Jun 22 2014 09:50pm)
na mi az?
nem ér meg 3 napot neked?
egy életre elégedett lehetnél magaddal
gyerünk, tudom, hogy még csak simán gyaloglásra is képtelen vagy, nem atomfizika ez


fizikai képtelenség
nempláne ilyen testtel, kondicioval ami atm van
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2014 03:54pm
Quote (Senee @ Jun 22 2014 10:52pm)
fizikai képtelenség
nempláne ilyen testtel, kondicioval ami atm van


mennyi ido alatt tudnal felkeszulni ra?
en raerek, a te boldogsagod tolodik.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 04:05pm
rendes tőled, hogy valamiféle célt akarsz adni az életemnek

megprobalok asvanyvizet fogasztani csak + edzeni nap vegen mindig egy 10-15 perceket



de azért addig is nyomom a lottót ezerrel + táttom a pofám, hátha belerepül a sültgalamb
az a baj a küzdés nem nekem való
struggling bwwáááh
csak szimplán milliomos akarok lenni, azt csinálni amit akarok
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 22 2014 04:12pm
Quote (jarabekg @ 22 Jun 2014 22:45)
ha küzdesz 3 napig, mindenemet odaadom
gyerünk te rakás szar


Ez akár lehetne egy új valóságshow.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll