d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Steak
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 22 2014 10:54am
Quote (Senee @ Jun 22 2014 06:43pm)
milyen jó lenne milliomos lennék
steaket zabálva tosznám ki magam


biztos felállnál a gép elől...
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 22 2014 11:04am
Medium rare
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 22 2014 11:08am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 22 Jun 2014 18:28)
this, velem is ilyen sorrendben volt, meg én is keveset fűszerezem, vagy semmit se, esetleg egy kis szósz hozzá ha kész van.


Yy, barna martas, vagy hasonlo. Esetleg valami erdei gombas martas.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 11:08am
Quote (Saenchai @ Jun 22 2014 04:54pm)
biztos felállnál  a gép elől...


felállnék, igen
kurva jó lenne a közérzetem annak köszönhetően, hogy nem lenne semmiféle nyomás a vállamon, hogy időre kell felkeljek, idemenjek-odamenjek anyám itt van e mit szól ehhez mit szól ahhoz ez az amaz meg faszom

végre egyenesbe jöhetne az életem
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 22 2014 12:46pm
Quote (Baleee @ 22 Jun 2014 12:03)
[x] rare

Aki nem rare/blue eszi meleg.


sosem ertettem, hogy hogyan birnak emberek megenni nyers voros hust...

[x] nem eszek steak-et
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 12:50pm
Quote (Moonflow @ Jun 22 2014 06:46pm)
sosem ertettem, hogy hogyan birnak emberek megenni nyers voros hust...

[x] nem eszek steak-et


te se ettél még finoman elkészített tatárbeafsteak-et
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 22 2014 12:52pm
Quote (Moonflow @ Jun 22 2014 08:46pm)
sosem ertettem, hogy hogyan birnak emberek megenni nyers voros hust...

[x] nem eszek steak-et


DE A PUNCIT AZÉRT VÍGAN NYALOGATOD
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 22 2014 12:55pm
Quote (Senee @ 22 Jun 2014 19:50)
te se ettél még finoman elkészített tatárbeafsteak-et


igen, mert biztosan akarok nyers tojast meg nyers hust egyszerre a pofamba tolni, nnty.

Quote (Saenchai @ 22 Jun 2014 19:52)
DE A PUNCIT AZÉRT VÍGAN NYALOGATOD


Azt meg akkor is, ha csorog belole a vér, de az más :DDDDD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 22 2014 12:59pm
sose ettem meg
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 22 2014 01:09pm
egyszer kertem medium raren, mikor kihoztak anyam elkezdett pattogni, hogy ezt nem sutottek meg rendesen, es hogy o majd visszaviszi
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll