Quote (jarabekg @ 21 Jun 2014 13:36)
nem tudom hogy más műszakikon hogy vannak a szakok meg a karok lel, azért kérdeztem így
Ja, én azt sem tudom, hogy nálunk hogy hívják pontosan, csak hogy konkrétan valami ilyesmiről van szó. Viszont így a hatodik félévre sikerült felverekednem magam a mintanantervhez, úgyhogy most meg vagyok nyugodva