Quote (Fej @ Jun 18 2014 09:46am)
inkabb csak siman kussolj
nem fogja fel, hogy a sub 90%-a tőle kap rákot és főleg miatta kell mindenkinek post blockert használnia
de ugyebár a másik 30 ember a hülye, nem az az 1
kis 12 éves agyával nem tudja még felfogni ezeket