d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rohogok
Prev14567819Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 03:44am
Soon all ded
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 03:45am
elég szomoru állapotok uralkodnak ezen a forumon postblocker nélkül, leszedem a firefoxot sztem, legalább kevesebb időt baszok itt el ha nem lesz közvetlen szem előtt a forum
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 03:46am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2014 09:45am)
elég szomoru állapotok uralkodnak ezen a forumon postblocker nélkül, leszedem a firefoxot sztem, legalább kevesebb időt baszok itt el ha nem lesz közvetlen szem előtt a forum


én is visszatérek ff-re, mert a tard trió nagyon elemében van
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 18 2014 03:46am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2014 10:45am)
elég szomoru állapotok uralkodnak ezen a forumon postblocker nélkül, leszedem a firefoxot sztem, legalább kevesebb időt baszok itt el ha nem lesz közvetlen szem előtt a forum


küldjek működő chrome postblockert?

nekem megéri, ha abbahagyod tőle a vergődést
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 03:46am
Quote (TuskesVanek @ Jun 18 2014 11:46am)
küldjek működő chrome postblockert?

nekem megéri, ha abbahagyod tőle a vergődést


Sigem :)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 18 2014 03:46am
Quote (TuskesVanek @ 18 Jun 2014 10:46)
küldjek működő chrome postblockert?

nekem megéri, ha abbahagyod tőle a vergődést


inkabb csak siman kussolj
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 03:47am
Quote (Fej @ 18 Jun 2014 11:46)
inkabb csak siman kussolj


sok a sírás
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 18 2014 03:48am
Quote (Fej @ Jun 18 2014 10:46am)
inkabb csak siman kussolj


nőj fel pls
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 03:48am
Quote (xGurke @ Jun 18 2014 11:46am)
én is visszatérek ff-re, mert a tard trió nagyon elemében van


Ja engem is idegesit mar, gurke jari lestat harmas))
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 03:48am
Quote (Fej @ Jun 18 2014 09:46am)
inkabb csak siman kussolj


nem fogja fel, hogy a sub 90%-a tőle kap rákot és főleg miatta kell mindenkinek post blockert használnia
de ugyebár a másik 30 ember a hülye, nem az az 1
kis 12 éves agyával nem tudja még felfogni ezeket
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567819Next
Closed New Topic New Poll