d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Túlnépesedés
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 10:05am
Quote (ElCapitano @ 17 Jun 2014 18:04)
wow ezt hogy csináltad? :O


begépelte
lehet atlas volt

This post was edited by Rawen on Jun 17 2014 10:06am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 17 2014 10:06am
Quote (ElCapitano @ Jun 17 2014 05:04pm)
wow ezt hogy csináltad? :O


Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 17 2014 10:08am
ha rici benne van a másik 50-ben akkor feltétlenül
ha nem akkor, természetesen nem gondolnám, hogy ez megoldás lenne a problémára
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 17 2014 10:09am
Quote (Rawen @ Jun 17 2014 05:05pm)
begépelte
lehet atlas volt


>kep
>atlas

)))
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 17 2014 10:14am
Quote (ElCapitano @ Jun 17 2014 04:30pm)
protipp: minden dan brown könyvnek ugyanaz a története, én anno 16-17 évesen olvastam vagy 5-6 danb. könyvet és tényleg mindegyik ugyanarra a sablonra épül, a szexi negyvenes tudós és a fiatal kutatócsaj belekerülnek véletlenül valami összeesküvésbe, akad egy nagy hatalmú segítőjük is akiről a végén kiderül, hogy a főgonosz.


ez már nekem is feltűnt :D

a digitális erődöt, a da vincit és a megtévesztés fokát olvastam
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 17 2014 10:15am
csak ha a 2 selejt megdöglene
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 17 2014 10:15am
inkább csak közép afrikát kéne egy kis napalmmal ápolni, máris nem lenne gond a túlnépesedés
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 10:16am
Quote (ElCapitano @ 17 Jun 2014 17:30)
protipp: minden dan brown könyvnek ugyanaz a története, én anno 16-17 évesen olvastam vagy 5-6 danb. könyvet és tényleg mindegyik ugyanarra a sablonra épül, a szexi negyvenes tudós és a fiatal kutatócsaj belekerülnek véletlenül valami összeesküvésbe, akad egy nagy hatalmú segítőjük is akiről a végén kiderül, hogy a főgonosz.


standard best seller minőség
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 10:17am
Quote (Karan2_Returned @ 17 Jun 2014 18:09)
>kep
>atlas

)))


ja nem is tudom minek írtam oda, np
ha otthon lennék most begépelnék valamit japánul
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2014 10:18am
Quote (Rawen @ Jun 17 2014 04:17pm)
ja nem is tudom minek írtam oda, np
ha otthon lennék most begépelnék valamit japánul


de menő
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll