Quote (ElCapitano @ Jun 17 2014 04:30pm)
protipp: minden dan brown könyvnek ugyanaz a története, én anno 16-17 évesen olvastam vagy 5-6 danb. könyvet és tényleg mindegyik ugyanarra a sablonra épül, a szexi negyvenes tudós és a fiatal kutatócsaj belekerülnek véletlenül valami összeesküvésbe, akad egy nagy hatalmú segítőjük is akiről a végén kiderül, hogy a főgonosz.
ez már nekem is feltűnt

a digitális erődöt, a da vincit és a megtévesztés fokát olvastam