Quote (xGurke @ Jun 17 2014 01:05am)
2 perc gondolkodás után szavazzatok valamelyikre
próbáltam értelmes válaszokat írni, megfelelő balanceal szétosztva, nem tudom mennyire sikerült így hajnali kettőkor
aztán jöhetnek a beszámolók, kit mi boldogít/szomorít jelenleg
jobb/rosszabb lesz valószínűleg a közeljövőben? miért?
engedjük szabadon a feeleket
ofc mixelni is lehet : király életem van, de nem vagyok boldog valamiért
csak hogy rici is örülhessen : ő ihlette a topicot
en azon szoktam gondolkozni, hogy mitol leszek en boldog egyaltalan
eleg elbaszott egy allatfajbol vagyok