d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Boldog Vagy? > Elégedett Vagy Az életeddel?
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 17 2014 04:45pm
Quote (Senee @ 18 Jun 2014 00:44)
mernéd azt mondani nem vagy boldog mikor a párommal horvátországban is olvassa a fórumot


irigykedsz mi?
oh wait, reagáltam egy postjára.. szerintem világvége van

This post was edited by hedgehogsword on Jun 17 2014 04:46pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 17 2014 04:46pm
ha holnap atmegyek a vizsgan, akkor geciboldog leszek, este be is vasarolok magamnak egesz nyarra, legalabb egy estere amig rahagyom a tanulast lesz egy palacsinta szinten eltoltott estem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 17 2014 04:50pm
Quote (hedgehogsword @ Jun 17 2014 10:45pm)
irigykedsz mi?
oh wait, reagáltam egy postjára.. szerintem világvége van


igen
szep nagy mellei vannak
egyszer mar almodtam roluk
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 17 2014 04:54pm
cickok
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 18 2014 07:54am
Quote (xGurke @ Jun 17 2014 01:05am)
2 perc gondolkodás után szavazzatok valamelyikre
próbáltam értelmes válaszokat írni, megfelelő balanceal szétosztva, nem tudom mennyire sikerült így hajnali kettőkor
aztán jöhetnek a beszámolók, kit mi boldogít/szomorít jelenleg
jobb/rosszabb lesz valószínűleg a közeljövőben? miért?
engedjük szabadon a feeleket

ofc mixelni is lehet : király életem van, de nem vagyok boldog valamiért


csak hogy rici is örülhessen : ő ihlette a topicot


en azon szoktam gondolkozni, hogy mitol leszek en boldog egyaltalan

eleg elbaszott egy allatfajbol vagyok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2014 07:58am
Quote (TresholdOfUniverse @ 18 Jun 2014 15:54)
en azon szoktam gondolkozni, hogy mitol leszek en boldog egyaltalan

eleg elbaszott egy allatfajbol vagyok


megnyugodhatsz, én is szoktam ilyeneken gondolkodni szóval biztos elbaszott vagy
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 07:59am
Atttol vagyok boldog ha gurke foglalkozik velem
Mostanaban olyan 11/10 eletem van
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 18 2014 08:07am
[x] Király életem van, boldog vagyok
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 18 2014 08:29am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 18 2014 02:07pm)
[x] Király életem van, boldog vagyok


lol wb

This post was edited by AngryBug on Jun 18 2014 08:29am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 04:52pm
Quote (putincykavodka @ Jun 18 2014 03:59pm)
Atttol vagyok boldog ha gurke foglalkozik velem
Mostanaban olyan 11/10 eletem van


Ez meg mindig
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll