Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Jun 2014 21:13)
kíváncsi lennék azért mi a fasz kerülhet a kemon 3 millio forintba. maga a cucc amit beléd öntenek ilyen 1000 forint előállítási költségnek tudom elképzelni max, kórházi elhelyezés pártízezer forint
fater gyógyszergyárban melózik, tőle tudom, hogy ebbe beleszámítják a több évnyi kutatást meg minden lófaszt.. óriási költség egy ilyet kifejleszteni, és ezt a befektetést akarják megtéríteni, ezért is van, hogy idővel lemennek bizonyos gyógyszer árai
persze mindettől függetlenül elég undorító dolog, de ezek a gyógyszergyárak gondolom mind magánkézben vannak, és senki sem költ el 100csillió dollárt a saját zsebéből, hogy néhány ezren/szánezren/millióan meggyógyuljanak
ennyire nem rendes az ember
