d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev14567827Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 02:40pm
Quote (GoreKnight9 @ Jun 16 2014 08:34pm)
par millio miatt nem eri meg megolni magad miutan azert kuzdottel hogy eletben maradj
csinalok 1 fb oldalt mindenki dob bele 5ezret aztan ezpz
vagy irunk az rtlnek es meg a fokuszban is benne leszel!!!444negy


én az rtl helyében már nem segíteném ezt a szar népet semmivel
"megszavaztátok a fideszt?! élvezzétek! kérjetek tőlük segítséget"
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 16 2014 02:43pm
Quote (GoreKnight9 @ Jun 16 2014 08:34pm)
vagy irunk az rtlnek es meg a fokuszban is benne leszel!!!444negy


Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 07:46pm)
egyebkent apukamnak van egy jogász ismerőse, szomszédunknak meg egy kurvajó ügyvéd testvére van.


minden kovet megmozgatunk, gurkenek van navos ismerose
aztan come at me elnökbá

This post was edited by AngryBug on Jun 16 2014 02:48pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 02:47pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 08:43pm)
minden kovet megmozgatunk, gurkenek van navos ismerose
aztan come at me obra vktro


editeld a nevét
azt a másik topicot is egyazegybe törölték még csak nem is sima zárás

lehet holnap már munkatáborba szállítanak a lázárjaniék
rejtjelezve kell beszélni mint annakidején a költők

This post was edited by Senee on Jun 16 2014 02:49pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 16 2014 02:50pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Jun 2014 22:34)
vagy nem fizeted ki és levan szarva, csináljanak amit akarnak. max ha nagyon tré a helyzet elmész külföldre. jobb mintha megölnéd magad


én értettem a célzást
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Jun 16 2014 02:53pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Jun 2014 21:13)
kíváncsi lennék azért mi a fasz kerülhet a kemon 3 millio forintba. maga a cucc amit beléd öntenek ilyen 1000 forint előállítási költségnek tudom elképzelni max, kórházi elhelyezés pártízezer forint


fater gyógyszergyárban melózik, tőle tudom, hogy ebbe beleszámítják a több évnyi kutatást meg minden lófaszt.. óriási költség egy ilyet kifejleszteni, és ezt a befektetést akarják megtéríteni, ezért is van, hogy idővel lemennek bizonyos gyógyszer árai
persze mindettől függetlenül elég undorító dolog, de ezek a gyógyszergyárak gondolom mind magánkézben vannak, és senki sem költ el 100csillió dollárt a saját zsebéből, hogy néhány ezren/szánezren/millióan meggyógyuljanak

ennyire nem rendes az ember :(
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Jun 16 2014 02:54pm
Quote (chad05 @ 16 Jun 2014 21:53)
fater gyógyszergyárban melózik, tőle tudom, hogy ebbe beleszámítják a több évnyi kutatást meg minden lófaszt.. óriási költség egy ilyet kifejleszteni, és ezt a befektetést akarják megtéríteni, ezért is van, hogy idővel lemennek bizonyos gyógyszer árai
persze mindettől függetlenül elég undorító dolog, de ezek a gyógyszergyárak gondolom mind magánkézben vannak, és senki sem költ el 100csillió dollárt a saját zsebéből, hogy néhány ezren/szánezren/millióan meggyógyuljanak

ennyire nem rendes az ember :(


/e szánezren

egyébként remélem sikerül kimagyarázni, de ha mégse, akkor fordulj a médiához, ekkora bakit nem terhelhetnek rád..

This post was edited by chad05 on Jun 16 2014 02:55pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 16 2014 03:00pm
Quote (chad05 @ 16 Jun 2014 21:53)
fater gyógyszergyárban melózik, tőle tudom, hogy ebbe beleszámítják a több évnyi kutatást meg minden lófaszt.. óriási költség egy ilyet kifejleszteni, és ezt a befektetést akarják megtéríteni, ezért is van, hogy idővel lemennek bizonyos gyógyszer árai
persze mindettől függetlenül elég undorító dolog, de ezek a gyógyszergyárak gondolom mind magánkézben vannak, és senki sem költ el 100csillió dollárt a saját zsebéből, hogy néhány ezren/szánezren/millióan meggyógyuljanak

ennyire nem rendes az ember :(


gyógyszereknél ez tök egyértelmû, 15 év kitalálni és utána 3 forint a tabletta darabja
csak valamibôl fedezni kell az elsô fázist is

mintha megírnák a windowst és utána ctrlc ctrlv úgyis ingyen van
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 16 2014 03:07pm
van egy ismerősöm a navnál fizetési kedvezmények osztályon, de az adóhátralékokkal foglalkozik, nem tudom a tb milyen kategória :/
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 16 2014 03:07pm
Quote (chad05 @ Jun 16 2014 09:53pm)
fater gyógyszergyárban melózik, tőle tudom, hogy ebbe beleszámítják a több évnyi kutatást meg minden lófaszt.. óriási költség egy ilyet kifejleszteni, és ezt a befektetést akarják megtéríteni, ezért is van, hogy idővel lemennek bizonyos gyógyszer árai
persze mindettől függetlenül elég undorító dolog, de ezek a gyógyszergyárak gondolom mind magánkézben vannak, és senki sem költ el 100csillió dollárt a saját zsebéből, hogy néhány ezren/szánezren/millióan meggyógyuljanak

ennyire nem rendes az ember :(


Svajcban volt tavaly tema a politikaban hogy eszmeletlenül sokat keres par ember, föleg a fömuftik a gyogyszergyarto cegeknel. Egyik ember havi masfel milliard forintot keresett akkoriban.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 03:08pm
ezert tartom a penzemet richter papirokban
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567827Next
Add Reply New Topic New Poll