d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Komolyan > Törölték
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 09:22am
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 04:21pm)
Nem pont igy de volt
Nem ilyen eloben csak ha elborul az agya, akkor nincs mdgallas full mad mode on


Mondjuk te is eleg mas vagy eloben, itt egy nagypofaju aljas fereg vagy, mig eloben eg sem mersz szolalni : ).
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 09:23am
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 04:21pm)
Nem pont igy de volt
Nem ilyen eloben csak ha elborul az agya, akkor nincs mdgallas full mad mode on


a nem pont így mit jelent? mert az előbb felsoroltak elég durvának hangzanak, kb. mintha valami nyolckeres túlpigmentált egyénről lenne szó
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 16 2014 09:24am
Quote (MarcusD @ 16 Jun 2014 15:04)
te rosszabb vagy mint ők
lolozol, ráadásul olyan budapesti egyetemre jársz ami nem BME

én elgondolkoznék az életemen a helyedben


2014-ben bme-re járni miközben ott az elte tíz méterre
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 09:28am
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 05:22pm)
Mondjuk te is eleg mas vagy eloben, itt egy nagypofaju aljas fereg vagy, mig eloben eg sem mersz szolalni : ).


Te ilyenkor mirol beszelsz amugy?
Attol hogy nyomorek vagy es ezt meg is mondom neked nem kell am minden postomra bognod, nem mintha nem szorakoztatna, de hat azert na
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 05:23pm)
a nem pont így mit jelent? mert az előbb felsoroltak elég durvának hangzanak, kb. mintha valami nyolckeres túlpigmentált egyénről lenne szó


Csak poenbol csinalta a kesszurkalast
Vagyis annak indult
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 09:31am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 04:14pm)
engem egyik sem ingerel, épp ellenkezőleg, de nem bírják felfogni

bemeséli magának, mennyire leszar, meg senkinek tart, de 5 sec és már ráír a postomra.

olyan, mintha mondjuk én leállnék minden nap ált sulisokkal, hogy miért olyan hülyék, én meg milyen kemény vagyok, és erre verném a mellem :D


big vergődés
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 09:32am
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 04:28pm)
Te ilyenkor mirol beszelsz amugy?
Attol hogy nyomorek vagy es ezt meg is mondom neked nem kell am minden postomra bognod, nem mintha nem szorakoztatna, de hat azert na

Csak poenbol csinalta a kesszurkalast
Vagyis annak indult


Mostmar tenyleg remelem eljossz a subbalatonra, helyreraklak egy kicsit : ) .
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 09:35am
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 04:28pm)
Te ilyenkor mirol beszelsz amugy?
Attol hogy nyomorek vagy es ezt meg is mondom neked nem kell am minden postomra bognod, nem mintha nem szorakoztatna, de hat azert na

Csak poenbol csinalta a kesszurkalast
Vagyis annak indult


lol normális ember viccből se szúrkál késsel, komoly gondok vannak nála akkor...
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 09:36am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 03:35pm)
lol normális ember viccből se szúrkál késsel, komoly gondok vannak nála akkor...


nem ismered ricit
bárkiből előhozza az állatot

This post was edited by xGurke on Jun 16 2014 09:36am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 09:37am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 04:35pm)
lol normális ember viccből se szúrkál késsel, komoly gondok vannak nála akkor...


legyel rici baratja, jol ellesztek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 09:37am
Quote (jarabekg @ 16 Jun 2014 17:32)
Mostmar tenyleg remelem eljossz a subbalatonra, helyreraklak egy kicsit : ) .


ne viccelődj, meg lett beszélve, hogy nem jön
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll