d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rici > Miért Vagy
Prev14567817Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 06:25am
Quote (josheide @ Jun 14 2014 01:21pm)
Es Rici szulei mit tennenek ? Ha 2x even at nem avatkoztak kozbe akkor nem hinnem hogy ettol megvaltoznanak.


leülnek vele beszélgetni talán, mert amúgy nekik fogalmuk sincs róla hogy milyen fogyaték a gyerekük. megvonják az anyagi támogatást ha nem megy el pszichológushoz, vagy valami

Quote (putincykavodka @ Jun 14 2014 01:21pm)
Latszik h felsz
Eleg vicces :dd

Nem mondtam h akarkinek elvagnam a torkat, ilyet en nem irtam, csak annak aki ok nelkul nekemjon, siman. Mint ahogy te szoktad, meg ahogy jarabek igergeti :) dehat te mar megint csak kiforgatod a szavaimat


jó hát majd szüleid meg a testvéreid/családod eldöntik hogy ez oké-e, nekem megér 1 fake accountot facebookon, meg azt a pár órát amíg lestalkolom a közeli rokonaid. legalább ők is megtudják mit művelsz itt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 14 2014 06:26am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 14 2014 12:20pm)
biztos hogy több dolgom van mint neked a csöves adatrögzítő munkahelyeden ahol droid munkát végzel, tényleg nagyon nehéz és megterhelő lehet. de nem megyek bele most részletesen hogy összességében neked mennyivel egyszerűbb dolgod van itt mint az emberek 60%-ának akik nem sírnak. egyszerűen egy szar, akaratgyenge, selejt ember vagy. ha nem ilyen lennél hanem értelmes, akkor nem éreznéd szarnak az életet, mert az élet nem szar önmagában, csak te látod annak, mert te is szar vagy :~)


tényleg az vagyok ,kár lenne vele vitatkozni

de te meg egy remek ember vagy, hogy ezen élvezkedsz, hogy másnak szar
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 06:31am
Quote (Senee @ Jun 14 2014 01:26pm)
tényleg az vagyok ,kár lenne vele vitatkozni

de te meg egy remek ember vagy, hogy ezen élvezkedsz, hogy másnak szar


szerintem itt senki nem élvezkedik azokon akiknek TÉNYLEG szar, de te olyan szinten nevetséges vagy, hogy ezt a sok sírást amit leművelsz csak úgy lehet elviselni hogyha röhögnek rajtad az emberek/ignorálnak. van munkahelyed, van hol laknod, tudnál magaddal mit kezdeni ha akarnál, szüleid is megvannak és támogatnak jobban mint általában az embereket szokták, nincs semmi fizikai defekted, normálisan néz(nél) ki, van interneted. mindened megvan ami kéne ahhoz hogy kezdj valamit az életeddel, de te ehelyett 0-24 sírsz 1 internetes fórumon. ez egyben kurva vicces és kurva szomorú is, mivel neked abszolut közel nincs az életed a szarhoz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 14 2014 06:33am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 14 2014 12:31pm)
szerintem itt senki nem élvezkedik azokon akiknek TÉNYLEG szar, de te olyan szinten nevetséges vagy, hogy ezt a sok sírást amit leművelsz csak úgy lehet elviselni hogyha röhögnek rajtad az emberek/ignorálnak. van munkahelyed, van hol laknod, tudnál magaddal mit kezdeni ha akarnál, szüleid is megvannak és támogatnak jobban mint általában az embereket szokták, nincs semmi fizikai defekted, normálisan néz(nél) ki, van interneted. mindened megvan ami kéne ahhoz hogy kezdj valamit az életeddel, de te ehelyett 0-24 sírsz 1 internetes fórumon. ez egyben kurva vicces és kurva szomorú is, mivel neked abszolut közel nincs az életed a szarhoz


attól, hogy nekem épp nem szar attól a világ még egy szar
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 14 2014 06:34am
nincs itthon senki, ki kéne verni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 06:35am
Quote (Senee @ Jun 14 2014 01:33pm)
attól, hogy nekem épp nem szar attól a világ még egy szar


bizonyítsd be, vagy csak összevissza beszélsz mint 1 idiota nyugdijas aki magában beszél az utcán
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 06:35am
Quote (tevetava @ 14 Jun 2014 14:34)
nincs itthon senki, ki kéne verni


tfw mióta egyedül élek akkor verem amikor akarom és ott a lakásban ahol akarom
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 14 2014 06:36am
Quote (Rawen @ 14 Jun 2014 14:35)
tfw mióta egyedül élek akkor verem amikor akarom és ott a lakásban ahol akarom


végigmennék egy neonlámpával a lakásodon minden tiszta gecis lenne
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 06:36am
Quote (tevetava @ 14 Jun 2014 14:36)
végigmennék egy neonlámpával a lakásodon minden tiszta gecis lenne


lehet
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 06:37am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 14 2014 02:25pm)
leülnek vele beszélgetni talán, mert amúgy nekik fogalmuk sincs róla hogy milyen fogyaték a gyerekük. megvonják az anyagi támogatást ha nem megy el pszichológushoz, vagy valami



jó hát majd szüleid meg a testvéreid/családod eldöntik hogy ez oké-e, nekem megér 1 fake accountot facebookon, meg azt a pár órát amíg lestalkolom a közeli rokonaid. legalább ők is megtudják mit művelsz itt


Milyen fake account mikor en ugyis tudom ki vagy? Te fogyatekos v?
Kar hogy nem a szuleiddel elsz, nekik kene valamit csinalni a fogyi gyerekukkel, aki kozveszelyes es ok nelkul verekszik, de gondolom teged ugyis leszarnak mar, lehet, hogy ez a bajod :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567817Next
Add Reply New Topic New Poll