d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vakáció - Ki Hova Megy Nyáron > értelmes Topic
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 14 2014 07:22am
Quote (tevetava @ Jun 14 2014 10:12am)
anyadba


++
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 14 2014 08:39am
Quote (TuskesVanek @ 14 Jun 2014 07:18)
igen, említette is a dédnagyanyám

glhf


Nem baszogatásból írtam, csak hát ha már 3-4 post alatt senki nem sütötte el akkor muszáj volt.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 14 2014 09:47am
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jun 14 2014 09:47am
Mostanában heti 7 napot dolgozok, meg egyébként sem szoktam nyaralni
Most épp CNC-programozó tanfolyamra meg új gépre gyűjtök, meg ráadásként jó lenne felhalmozni 1-2havi vésztartalékot
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 14 2014 09:48am
strand fesztivál
subbalaton
balatonalmádi haverokkal etc
meg költözök
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 14 2014 09:49am
Quote (Szerintem @ Jun 14 2014 03:47pm)
Mostanában heti 7 napot dolgozok, meg egyébként sem szoktam nyaralni
Most épp CNC-programozó tanfolyamra meg új gépre gyűjtök, meg ráadásként jó lenne felhalmozni 1-2havi vésztartalékot


mien gépet veszel
proci, ram, vga
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jun 14 2014 09:58am
Quote (Senee @ 14 Jun 2014 16:49)
mien gépet veszel
proci, ram, vga


Csak lecserélném már ezt a 6 éves szart, mert pl 1080p-s youtube videót nem tudok rajta nézni, mert szaggat. Meg baromira idegesít, amikor látom, hogy egy okostelefon gyorsabban tölti be a honlapokat, mint ez a gép.
Teljesítményben max az SC2 a cél, nem szoktam játszani. Viszont vagyok annyira beteg, hogy összehozzak egy totál zajtalan PC-t, ha kijön mondjuk 150k-ból.
Alkatrészeket még nem nagyon néztem, csak pl. tudom, hogy passzív hűtésű táp ~35-40k, meg hogy szeretnék egy 250gigás SSD vinyót. A mostani 200GB is bőven elég, de pl. 120 már kevés lenne.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 14 2014 02:50pm
Quote (xGurke @ 14 Jun 2014 11:03)
carpe diem


reménykedek abban, hogy találok valami melót, és nem lesz időm
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 14 2014 02:54pm
tüskésfasz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 15 2014 12:50am
En mar vakaciozok, 2 honap finnorszag
Majd meglatjuk milyen fizut kapunk lehet elutazunk valahova azsiava bar abbol valszeg csak telen lesz valami
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll