Quote (xGurke @ 13 Jun 2014 19:32)
hajrá mexikó
btw még mindig röhögök, hogy bármelyik ugandai néger csapat bejut, akik egy fadarabot rugdosnak a sivatagban, mi meg sehol nem vagyunk pedig kurva sok pénzt ölünk ebbe a szar sportba, stadiont építünk, etc
implikalod, hogy a stadion tehetsegesse teszi ezt a sok balfaszt