d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Nezed A Vbt?
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 13 2014 10:34am
Quote (Senee @ Jun 13 2014 04:32pm)
amelyik csapatban az a jóképű pasi van


akkor te is a portugáloknak szurkolsz

nem értem amúgy mit esznek a nők christiano ronaldon
visszataszító cigány pofája van
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 13 2014 10:37am
Quote (bamboo @ Jun 13 2014 04:34pm)
akkor te is a portugáloknak szurkolsz

nem értem amúgy mit esznek a nők christiano ronaldon
visszataszító cigány pofája van


u jelly

Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 13 2014 10:45am
Quote (Senee @ Jun 13 2014 04:37pm)
u jelly

http://healthyceleb.com/wp-content/uploads/2013/02/Cristiano-Ronaldo-Workout.jpg


attól még h ki van baszva ugyanúgy tenyérbemászó arca van
amúgy imádom ha tinisztárt kritizálsz akkor rögtön féltékeny vagy lol

This post was edited by bamboo on Jun 13 2014 10:51am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 13 2014 10:47am
btw erősen gondolkodom rajta, hogy megnézem a holland-spanyolt
elég jól hangzik
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 11:32am
hajrá mexikó

btw még mindig röhögök, hogy bármelyik ugandai néger csapat bejut, akik egy fadarabot rugdosnak a sivatagban, mi meg sehol nem vagyunk pedig kurva sok pénzt ölünk ebbe a szar sportba, stadiont építünk, etc
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 13 2014 11:37am
Quote (xGurke @ 13 Jun 2014 19:32)
hajrá  mexikó

btw még mindig röhögök, hogy bármelyik ugandai néger csapat bejut, akik egy fadarabot rugdosnak a sivatagban, mi meg sehol nem vagyunk pedig kurva sok pénzt ölünk ebbe a szar sportba, stadiont építünk, etc


implikalod, hogy a stadion tehetsegesse teszi ezt a sok balfaszt
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 13 2014 11:40am
Quote (xGurke @ Jun 13 2014 07:32pm)
hajrá  mexikó

btw még mindig röhögök, hogy bármelyik ugandai néger csapat bejut, akik egy fadarabot rugdosnak a sivatagban, mi meg sehol nem vagyunk pedig kurva sok pénzt ölünk ebbe a szar sportba, stadiont építünk, etc


this
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 13 2014 11:41am
Quote (Baleee @ Jun 13 2014 05:37pm)
implikalod, hogy a stadion tehetsegesse teszi ezt a sok balfaszt


implikaljatok, hogy a penz arra megy amire kene és nem orbánék haverjai vesznek abból is villákat
nem keresnek jo edzöket, nincs tehetsegkutatas..... meg ezek amiket mindig fejleszteni kellett a fifa karrier modban sok penzert
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 13 2014 11:59am
nem nézek sportközvetítéseket
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 13 2014 01:03pm
Most epp nezem
Hajra dutch
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll