☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev
1
4
5
6
7
8
92
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 8573
Replies: 911
Track Topic
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#51
Jun 12 2014 06:37am
Quote (Saenchai @ Jun 12 2014 02:32pm)
nem lenne rossz, de szerintem úgy se lesz rá pénzem
<5 k bol ki lehet jonni imo ha kozosen fozunk tojaslevest vagy hasonlot
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#52
Jun 12 2014 06:38am
Quote (cowding @ 12 Jun 2014 14:37)
<5 k bol ki lehet jonni imo ha kozosen fozunk tojaslevest vagy hasonlot
és abban hol a drog
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#53
Jun 12 2014 06:38am
Quote (cowding @ Jun 12 2014 02:37pm)
<5 k bol ki lehet jonni imo ha kozosen fozunk tojaslevest vagy hasonlot
inkább az utazási költséggel van nekem a gáz
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#54
Jun 12 2014 06:38am
Quote (Rawen @ 12 Jun 2014 14:35)
jó az, csak halljam ahogy toby ordibál
+ lassam, ahogy
༼ つ ◕3◕ ༽つ KISS HER ༼ つ ◕3◕ ༽つ
spamoljak, amikor Sheever valamelyik playerrel beszelget
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#55
Jun 12 2014 06:38am
Quote (anyd @ Jun 12 2014 02:36pm)
nemhiszem hogy lesz vetítő, egy sima monitor is megteszi
Projektort tudok vinni
Lelogatunk egy lepedot az erkelyrol
Win
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#56
Jun 12 2014 06:39am
Quote (Rawen @ Jun 12 2014 02:38pm)
és abban hol a drog
Dejv hajszalaibol szintetizaljuk
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#57
Jun 12 2014 06:39am
Milyen jo kis lol vs dota balhet csinaltok magatoknak, huehuehue!
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#58
Jun 12 2014 06:40am
Quote (Baleee @ 12 Jun 2014 14:39)
Milyen jo kis lol vs dota balhet csinaltok magatoknak, huehuehue!
megverem anyd-ot
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#59
Jun 12 2014 06:41am
időponttól függ, szerintem 1 éjszakára én is lenéznék, julius 10-től 17-ig érek rá, utána 21-től hó végéig
mondjuk ha smat jön nem megyek, félek, hogy összever lól
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#60
Jun 12 2014 06:43am
Quote (Baleee @ 12 Jun 2014 13:39)
Milyen jo kis lol vs dota balhet csinaltok magatoknak, huehuehue!
mókás hangulatban tökmindegy mit néz az ember
+ egy ilyen inferior játékot amúgy is mindenki 3 perc alatt megért professzionális szinten
This post was edited by Anarkin on Jun 12 2014 06:44am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4
5
6
7
8
92
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact