d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szerinted Kinek Kéne Elmenni? > Takarodj Topicok Nyomán
Prev14567816Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 11 2014 08:35am
Quote (Rawen @ 11 Jun 2014 15:51)
stop tard


nem bírom az ázsiaiakat
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 08:37am
Quote (MarcusD @ 11 Jun 2014 16:35)
nem bírom az ázsiaiakat


mert pleb vagy
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2014 08:39am
Quote (Rawen @ 11 Jun 2014 16:37)
mert pleb vagy


es meleg
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 11 2014 08:39am
Quote (Rawen @ 11 Jun 2014 15:37)
mert pleb vagy


te meg egy antiszoc fasztard
mondjuk ő meg egy dagadt geci
mindketten vesztettetek sajnálom
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 08:43am
Quote (Baleee @ 11 Jun 2014 16:39)
es meleg


az még rendben is van
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2014 08:47am
Quote (xGurke @ Jun 11 2014 08:47am)
igazából tök mindegy
vanek - lacii - nerfhydra egy szinten vannak : fogyatékos random postok, block
senee : régen még vicces volt basztatni, de aztán kifogyott a szuflából és kb copy paste nyomta ugyanazokat a szövegeket, ami már nem volt szórakoztató, úgyhogy block
rici : elég rák, postjainak a 90% teljesen felesleges, a 10%-ért meg nem éri meg unblockolni

van még 1-2 blocked ember nálam, de azok ilyen full randomok, nem is tudom hogy ide járnak e még, úgyhogy a felsoroltak közül [x] bárki


egoism maximum

te nyomod folyamatosan ugyanazokat az agyatlan flameket
mégis milyen 1000 színű választ vársz rájuk
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2014 09:32am
Quote (Rawen @ 11 Jun 2014 16:43)
az még rendben is van


nem mondtam, hogy baj
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 09:46am
Quote (Fej @ Jun 11 2014 09:12am)
Ha pusztán egy embert választhatnál, akinek utána ténylegesen muszáj lenne elhagynia a subot, kit választanál?

inb4 anyádnak


komoly topic egy 30 éves embertől

ismételten gratulálnék :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 11 2014 09:46am
human pentidelence
Member
Posts: 3
Joined: Jun 11 2014
Gold: 0.00
Jun 11 2014 09:55am
senee/tuskesvanek
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567816Next
Add Reply New Topic New Poll