d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjak-e > A Másik Topic Nyomán
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 11 2014 05:15am
Quote (putincykavodka @ Jun 11 2014 11:12am)
Azthiszed ha itt vicceskedsz nem leszel ded?))


lassan mar fél éve mondogatod neki h ded, gondolom nagyon be van szarva
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 11 2014 05:21am
Quote (AngryBug @ Jun 11 2014 01:15pm)
lassan mar fél éve mondogatod neki h ded, gondolom nagyon be van szarva


Jol teszi
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 11 2014 05:23am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 11 2014 12:14pm)
általában azok a naiv emberek dőlnek be akik vanek takarodj topikjában is a nemre szavaznak




nem vicceskedek, segíteni akarok, hiszen erre vágysz nem? hogy segítsek, szerezzek neked mindent megcsináljak mindent? segítek hogy neked jobb legyen balázs mert látom nagyon rosszul vagy, mondd mit tegyek


most no offense, de szerintem nálad többet senki se volt ricivel, akkor te is bedőltél nem?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2014 05:24am
Quote (anyd @ Jun 11 2014 01:23pm)
most no offense, de szerintem nálad többet senki se volt ricivel, akkor te is bedőltél nem?


elvakították a hormonok
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 05:26am
Quote (anyd @ Jun 11 2014 12:23pm)
most no offense, de szerintem nálad többet senki se volt ricivel, akkor te is bedőltél nem?


mi az hogy "voltam vele" :ddddd

nem dőltem be, mindig is tudtam hogy retard, de én szeretek retard emberekkel kommunikálni 1 bizonyos szintig

Quote (AngryBug @ Jun 11 2014 12:15pm)
lassan mar fél éve mondogatod neki h ded, gondolom nagyon be van szarva




igazából aztse tudom hogy ez mit akar jelenteni

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 11 2014 05:26am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 11 2014 05:27am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 11 2014 12:26pm)
mi az hogy "voltam vele" :ddddd

nem dőltem be, mindig is tudtam hogy retard, de én szeretek retard emberekkel kommunikálni 1 bizonyos szintig





igazából aztse tudom hogy ez mit akar jelenteni


elmentél vele ide oda nyaraltál vele kettesben
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 05:31am
Quote (anyd @ Jun 11 2014 12:27pm)
elmentél vele ide oda nyaraltál vele kettesben


nem mentem el vele sehova, a nyaralás meg erős túlzás
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2014 05:31am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Jun 2014 13:31)
nem mentem el vele sehova, a nyaralás meg erős túlzás


vittula
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 05:33am
Quote (tevetava @ Jun 11 2014 12:31pm)
vittula


jarabek
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 11 2014 05:51am
31-22
Takarodj))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll