d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szakmai Gyakorlat > Tapasztalatok
Prev14567816Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 6 2014 03:03pm
kösz meg minden, de itt én vagyok az egyetlen progterv. infós, nekem kéne azt a fejet vágni

Quote (Baleee @ 6 Jun 2014 20:52)
Informatikus az miota mernok? (matek + proginfo, elmeleti)


:angry:
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 6 2014 03:04pm
Quote (Baleee @ Jun 6 2014 09:52pm)
Informatikus az miota mernok? (matek + proginfo, elmeleti)

En pl toled hallom eloszor, hogy ok marpedig nem mernokok :unsure:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 6 2014 04:26pm
Quote (Baleee @ 6 Jun 2014 21:52)
Informatikus az miota mernok? (matek + proginfo, elmeleti)


:angry:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2014 04:30pm
Quote (Anarkin @ Jun 6 2014 09:03pm)
kösz meg minden, de itt én vagyok az egyetlen progterv. infós, nekem kéne azt a fejet vágni



:angry:


de te nem is vagy mérnök, nem?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 6 2014 04:32pm
Na de en a progtervet nem mondanam akkor sem mernok szaknak, az sokkal inkabb termeszettudomany/elmeleti, mint gyakorlati, bar nyilvan az is, de.. Nem tudom, hogy kifejezni, inkabb nezzuk ugy, hogy nezzunk meg egy mernokinfot, meg egy progterv infot. Mernokinfo sokkal tobb hardware, azzal jon fizika is, stb. Ameddig egy progterv az matek + info, nem is tudom van e kotelezok kozott vagy kotval kozott vmi elektronikai, ha van is minimalis.

Bar lehet mai vilagban mar lehet mernoknek nevezni az progervet is. A kulfoldi neve (software engeneering), ezt erolteti, yap.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 6 2014 04:49pm
Quote (xGurke @ 6 Jun 2014 23:30)
de te nem is vagy mérnök, nem?


magyarul nem, angolul de

Quote (Baleee @ 6 Jun 2014 23:32)
Na de en a progtervet nem mondanam akkor sem mernok szaknak, az sokkal inkabb termeszettudomany/elmeleti, mint gyakorlati, bar nyilvan az is, de.. Nem tudom, hogy kifejezni, inkabb nezzuk ugy, hogy nezzunk meg egy mernokinfot, meg egy progterv infot. Mernokinfo sokkal tobb hardware, azzal jon fizika is, stb. Ameddig egy progterv az matek + info, nem is tudom van e kotelezok kozott vagy kotval kozott vmi elektronikai, ha van is minimalis.

Bar lehet mai vilagban mar lehet mernoknek nevezni az progervet is. A kulfoldi neve (software engeneering), ezt erolteti, yap.


ezzel azért erôsen vitatkoznék amúgy
hardwarenek meg fizikának semmi köze hozzá az én szememben (mondjuk wikipedia szerint se errôl szól ^^)

ha a gyakorlatias szóhoz ragaszkodunk, akkor mondjuk azt hogy 50k felhasználót kiszolgálunk két fejlesztôvel és két helpdeskessel
elég gyakorlatias? (csak mert ezt is meg kellett "mérnökölni", azért írtam)

amúgy nem volt semmi olyan tárgyam amit írtál, csak hálózatokon volt moduláció meg ilyenek (szerencsére :D )

This post was edited by Anarkin on Jun 6 2014 04:52pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 6 2014 04:55pm
amúgy ace07 Oracle-s történetét is mérnöknek hívnám, ha azt csinálja amit gondolom hogy csinál
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2014 05:02pm
btw akkor már én is leírom
vagy telekomhoz megyek hálózati dolgokkal foglalkozni, főleg biztonságtechnika
vagy egy autógyártó cégnek fejlesztünk motor/gyalogos detekciós dolgot

emellett még írok holnap 1-2 cégnek, hogy van e nálunk ilyen program
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 6 2014 05:04pm
Quote (xGurke @ 7 Jun 2014 01:02)
btw akkor már én is leírom
vagy telekomhoz megyek hálózati dolgokkal foglalkozni, főleg biztonságtechnika
vagy egy autógyártó cégnek fejlesztünk motor/gyalogos detekciós dolgot

emellett még írok holnap 1-2 cégnek, hogy van e nálunk ilyen program


Ha, nincs, akkor mondd, hogy tudsz nekik irni egyet!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2014 05:05pm
Quote (Baleee @ Jun 6 2014 11:04pm)
Ha, nincs, akkor mondd, hogy tudsz nekik irni egyet!


ha
ha
ha
ha

inb4 bárhol fogok csinálni valami értelmeset
haverom is telekomnál volt és mondta, hogy 6 hétig bent ült és nézte a falat kb
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567816Next
Add Reply New Topic New Poll