d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Tudnak érzelmileg Hatni Rád... > ...film, Sorozat, Játék, Etc..?
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2014 02:49pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Jun 2014 22:48)
inb4 bevallja valaki hogy a big3 egyiken is sirt


lehet akkor már én is sírnék
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 5 2014 02:49pm
Quote (Rawen @ 5 Jun 2014 21:42)
http://4.ii.gl/zukeAUO.jpg


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2014 02:50pm
Quote (Nerz8 @ 5 Jun 2014 22:49)
https://31.media.tumblr.com/tumblr_lsv5seFzCP1qzi3sco1_r1_400.gif


kösz nerc, mindig kitalálod mi hiányzik
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 5 2014 02:50pm
Quote (Nerz8 @ 5 Jun 2014 22:49)
https://31.media.tumblr.com/tumblr_lsv5seFzCP1qzi3sco1_r1_400.gif


ne
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 5 2014 02:52pm
Quote (SummertimeClothes @ Jun 5 2014 08:46pm)
http://www.youtube.com/watch?v=bHKE_L76JG4


én ebből a filmből inkább azt a scenet raktam volna ide amikor bob öngyilkos lett
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 5 2014 02:53pm
amugy van neha film ami igy meghat de sirni nagyon nagyon ritkan szoktam, inkabb nem is
viszont emlekszem volt a bridge to terabithia, amit ilyen 13 evesen neztem, na azon bogtem

konyvon konnyebben szoktam szeirntem, viszont kevesebbet olvasok, mint nezek dolgokat sajnos

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 5 2014 02:54pm
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 5 2014 02:57pm
talán még a forrest gump volt anno az, amin kicsit meghatódtam, de sírni még soha nem sírtam filmen/sorozaton.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 5 2014 03:01pm
Lassie - amikor a kutya agyonverve éhesen félig már a halálán odamászik a gyerek elé amikor jön ki a suliból

/e hoppá, azt hittem az első film amire rárántottam a topik címe :(

This post was edited by ace07 on Jun 5 2014 03:02pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2014 03:02pm
hogy ontopic legyek sírni csak nagyon ritkán de elég gyakran szoktam elérzékenyülni kínai meséken
Aria minden egyes részén elég közel voltam a síráshoz, mondjuk ott pont nem a szomorúság miatt
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 5 2014 03:05pm
Quote (Rawen @ Jun 5 2014 10:02pm)
hogy ontopic legyek sírni csak nagyon ritkán de elég gyakran szoktam elérzékenyülni kínai meséken
Aria minden egyes részén elég közel voltam a síráshoz, mondjuk ott pont nem a szomorúság miatt


Ha MLA alatt egyszer sem sirtal akkor nem vagy ember.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll