amugy van neha film ami igy meghat de sirni nagyon nagyon ritkan szoktam, inkabb nem is
viszont emlekszem volt a bridge to terabithia, amit ilyen 13 evesen neztem, na azon bogtem
konyvon konnyebben szoktam szeirntem, viszont kevesebbet olvasok, mint nezek dolgokat sajnos
This post was edited by SummertimeClothes on Jun 5 2014 02:54pm