d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topic Title > Topic Description
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 4 2014 02:54pm
Quote (xGurke @ 4 Jun 2014 22:35)
Kappa


Amit elobb postoltam picet (az volt az elso), azota se sikerult jobbat. Mentem azotam meg 4-et... Abba is hagytam.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 02:56pm
Quote (tevetava @ Jun 4 2014 08:36pm)
látom minimálba tolod te is a fórumozást egy ideje


igen
akkor tűnt fel nekem is, amikor pár napja 25900 post körül jártam
na mondom mindjárt 26k
aztán ~2 nappal később látom, hogy 26,100 postom van
mondom k
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 02:57pm
Quote (xGurke @ 4 Jun 2014 22:56)
igen
akkor tűnt fel nekem is, amikor pár napja 25900 post körül jártam
na mondom mindjárt 26k
aztán ~2 nappal később látom, hogy 26,100 postom van
mondom k


igen
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 02:58pm
Quote (xGurke @ Jun 4 2014 09:56pm)
igen
akkor tűnt fel nekem is, amikor pár napja 25900 post körül jártam
na mondom mindjárt 26k
aztán ~2 nappal később látom, hogy 26,100 postom van
mondom k


nekem msot ide kell postolnom, hogy megnézzem hány postom van mert fogalmam sincs
úristen bazdmeg mindjárt 40 ezer
éc rák kalici

This post was edited by Vismajor on Jun 4 2014 02:58pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 02:59pm
Quote (Rawen @ Jun 4 2014 08:57pm)
igen


ilyen ez a vizsgaidőszak
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 4 2014 02:59pm
Quote (Vismajor @ Jun 4 2014 09:58pm)
nekem msot ide kell postolnom, hogy megnézzem hány postom van mert fogalmam sincs


nem lett volna egyszerübb rákattintani bal felső sarokban a nevedre?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 02:59pm
Quote (anyd @ 4 Jun 2014 22:59)
nem lett volna egyszerübb rákattintani bal felső sarokban a nevedre?


nem hiszem
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 4 2014 03:00pm
Quote (Vismajor @ 4 Jun 2014 21:58)
nekem msot ide kell postolnom, hogy megnézzem hány postom van mert fogalmam sincs
úristen bazdmeg mindjárt 40 ezer
éc rák kalici


gondolom nehezebb mint rákattintani a nevedre felül vagy alul :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 03:00pm
Quote (anyd @ Jun 4 2014 09:59pm)
nem lett volna egyszerübb rákattintani bal felső sarokban a nevedre?


de akkor eggyel kevesebb lett volna :wacko:

Quote (Anarkin @ Jun 4 2014 10:00pm)
gondolom nehezebb mint rákattintani a nevedre felül vagy alul :D




de beginnerek vagytok

This post was edited by Vismajor on Jun 4 2014 03:00pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 03:00pm
Quote (anyd @ 4 Jun 2014 22:59)
nem lett volna egyszerübb rákattintani bal felső sarokban a nevedre?


de amúgy lehet
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll