d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Subtalalkozo Juli 5 > Ki Jon??
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2014 06:06am
Quote (GordonBajnai @ 4 Jun 2014 13:02)
eleg mad vagy bazsi


nem erzem, igazabol egy jatszoteren vagyok az unokaocsemmel, aki hintazik, az eg kek, a fu zold, vismajor pedig fogyatekos, ezeket az alap igazsagokat mar reg elfogadtam
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 4 2014 06:07am
Quote (Fej @ Jun 4 2014 02:06pm)
nem erzem, igazabol egy jatszoteren vagyok az unokaocsemmel, aki hintazik, az eg kek, a fu zold, vismajor pedig fogyatekos, ezeket az alap igazsagokat mar reg elfogadtam


nevetek

tfw holnap emelt töri szóbeli
tfwmfwasdfrhsdfartkesrt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 06:10am
Quote (Fej @ Jun 4 2014 01:06pm)
nem erzem, igazabol egy jatszoteren vagyok az unokaocsemmel, aki hintazik, az eg kek, a fu zold, vismajor pedig fogyatekos, ezeket az alap igazsagokat mar reg elfogadtam


hülye vagy
nem te vagy hülye
de hülye vagy mert...
hülye vagy a kurva anyád azt mondtam és kész


imádom az ilyen embereket :)))
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 4 2014 06:19am
Ha Sofiaban lesz, vagy a kornyeken megyek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 4 2014 06:50am
Quote (Vismajor @ Jun 4 2014 01:10pm)
hülye vagy
nem te vagy hülye
de hülye vagy mert...
hülye vagy a kurva anyád azt mondtam és kész


imádom az ilyen embereket :)))


legyőzött a rutinjával
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 4 2014 08:19am
Quote (Vismajor @ 4 Jun 2014 13:21)
te hány jsp találkozón voltál fuxy?
Én ötön, talán haton
Most akkor kire nem kiváncsi kicsoda?


fej mar megmondta amit meg kellett
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 08:28am
Quote (GoreKnight9 @ Jun 4 2014 03:19pm)
fej mar megmondta amit meg kellett


Sejtettem
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 4 2014 08:31am
Quote (Vismajor @ 4 Jun 2014 16:28)
Sejtettem


amugy mindig dolgoztam azert nem tudtam resztvenni ennyire egyszeru az ok
sajnos nekem nincs 4 evem arra hogy eldontsem hol tanujak tovabb ))))))))))))))))))
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 08:37am
Quote (GoreKnight9 @ Jun 4 2014 03:31pm)
amugy mindig dolgoztam azert nem tudtam resztvenni ennyire egyszeru az ok
sajnos nekem nincs 4 evem arra hogy eldontsem hol tanujak tovabb ))))))))))))))))))


A meló meg a nem tudod eldönteni hogy hol tanulj tovább között én nem látomk az összefüggést
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 4 2014 08:39am
Quote (Vismajor @ Jun 4 2014 02:37pm)
A meló meg a nem tudod eldönteni hogy hol tanulj tovább között én nem látomk az összefüggést


fakocka
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll