Quote (Fej @ Jun 4 2014 01:06pm)
nem erzem, igazabol egy jatszoteren vagyok az unokaocsemmel, aki hintazik, az eg kek, a fu zold, vismajor pedig fogyatekos, ezeket az alap igazsagokat mar reg elfogadtam
hülye vagy
nem te vagy hülye
de hülye vagy mert...
hülye vagy a kurva anyád azt mondtam és kész
imádom az ilyen embereket :)))