Quote (Vismajor @ Jun 3 2014 12:01pm)
Én a nemre szavaztam
fiatalkori naivitása és butasága orvosolható, úgy hívják: felnőni
de itt egyes emberek rosszindulata már nem ilyen egyszerűen kezelhető és megbocsátható. Kurvára lenézem az olyan itteni embereket akik mindenben csak a rosszat látják abban lelik örömüket hogy a másikat baszogatják ahelyett, hogy a saját dolgukkal foglalkoznának. Az ilyen emberek irl is egy szarzsák nyomorák nem csak itt imo. Akinek nem inge..
thx.
amúgy részemről csak azért ilyen szórakoztató ez a szitu, mert nem a tizenéves korosztályom vergődik, ami teljesen rendben volna, hanem magukat felnőttnek valló huszonéves emberek, akiknek még mindig a "forcsen style" a menő

amúgy meg 53 szavazat pls. annyi ember nem is jár ide, megkérni valami külföldi havert, hogy nyomjon igent ismételten felnőtt jellemre vall xD
This post was edited by TuskesVanek on Jun 3 2014 05:47am