d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjon-e > A Vanekgeci
Prev14567830Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 3 2014 04:49am
Quote (Anarkin @ Jun 3 2014 11:45am)
te is kapnál ennyi voteot, meg a sub fele

ráadásul ez se gyenge hozzáállás: vagy utálja valaki, vagy nem tudja kiről van szó, elég mes


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Quote (putincykavodka @ Jun 3 2014 11:42am)
Te viszont annyira elvetemult "ember" vagy, hogy amikor teged baszogat a fel sub meg josheide se whiteknightkodik)

Remelem igy nem kapok warnt erte


ne bőgj már minden postomnál kösz
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 3 2014 05:01am
Quote (Anarkin @ Jun 3 2014 11:45am)
te is kapnál ennyi voteot, meg a sub fele

ráadásul ez se gyenge hozzáállás: vagy utálja valaki, vagy nem tudja kiről van szó, elég mes


Én a nemre szavaztam
fiatalkori naivitása és butasága orvosolható, úgy hívják: felnőni
de itt egyes emberek rosszindulata már nem ilyen egyszerűen kezelhető és megbocsátható. Kurvára lenézem az olyan itteni embereket akik mindenben csak a rosszat látják abban lelik örömüket hogy a másikat baszogatják ahelyett, hogy a saját dolgukkal foglalkoznának. Az ilyen emberek irl is egy szarzsák nyomorák nem csak itt imo. Akinek nem inge..
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2014 05:02am
Quote (Vismajor @ 3 Jun 2014 13:01)
Én a nemre szavaztam
fiatalkori naivitása és butasága orvosolható, úgy hívják: felnőni
de itt egyes emberek rosszindulata már nem ilyen egyszerűen kezelhető és megbocsátható. Kurvára lenézem az olyan  itteni embereket akik mindenben csak a rosszat látják abban lelik örömüket hogy a másikat baszogatják ahelyett, hogy a saját dolgukkal foglalkoznának. Az ilyen emberek irl is egy szarzsák nyomorák nem csak itt imo. Akinek nem inge..


isten megjutalmazza jóságod
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 3 2014 05:10am
Quote (Rawen @ Jun 3 2014 12:02pm)
isten megjutalmazza jóságod


Boldogok a lelki szegények mert övéké a mennyek országa
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2014 05:11am
Quote (Vismajor @ 3 Jun 2014 13:10)
Boldogok a lelki szegények mert övéké a mennyek országa


megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 3 2014 05:13am
Quote (tevetava @ Jun 3 2014 12:11pm)
megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel


Megmondatott: Szeresd felebarátod és gyűlöld ellenséged!
Én azt mondom szeresd ellenséged és szeresd felebarátod, áldjátok azokat, kik titeket átkoznak...
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 3 2014 05:14am
De
Mert ezt erdemled
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 3 2014 05:30am
Quote (Vismajor @ Jun 3 2014 12:01pm)
Én a nemre szavaztam
fiatalkori naivitása és butasága orvosolható, úgy hívják: felnőni
de itt egyes emberek rosszindulata már nem ilyen egyszerűen kezelhető és megbocsátható. Kurvára lenézem az olyan  itteni embereket akik mindenben csak a rosszat látják abban lelik örömüket hogy a másikat baszogatják ahelyett, hogy a saját dolgukkal foglalkoznának. Az ilyen emberek irl is egy szarzsák nyomorák nem csak itt imo. Akinek nem inge..


thx.

amúgy részemről csak azért ilyen szórakoztató ez a szitu, mert nem a tizenéves korosztályom vergődik, ami teljesen rendben volna, hanem magukat felnőttnek valló huszonéves emberek, akiknek még mindig a "forcsen style" a menő :D

amúgy meg 53 szavazat pls. annyi ember nem is jár ide, megkérni valami külföldi havert, hogy nyomjon igent ismételten felnőtt jellemre vall xD

This post was edited by TuskesVanek on Jun 3 2014 05:47am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 3 2014 06:08am
Quote (TuskesVanek @ Jun 3 2014 12:30pm)
thx.

amúgy részemről csak azért ilyen szórakoztató ez a szitu, mert nem a tizenéves korosztályom vergődik, ami teljesen rendben volna, hanem magukat felnőttnek valló huszonéves emberek, akiknek még mindig a "forcsen style" a menő :D

amúgy meg 53 szavazat pls. annyi ember nem is jár ide, megkérni valami külföldi havert, hogy nyomjon igent ismételten felnőtt jellemre vall xD


nem kell megköszönni semmit, szerintem is nyomorék vagy
de neked van még esélyed arra, hogy később ne legyél az(pl sunnymarcika) mig vannak itteniek akiknek nincs, na ők tényleg eltakarodhatnának a picsába
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 3 2014 06:15am
Quote (Vismajor @ Jun 3 2014 01:08pm)
nem kell megköszönni semmit, szerintem is nyomorék vagy
de neked van még esélyed arra, hogy később ne legyél az(pl sunnymarcika) mig vannak itteniek akiknek nincs, na ők tényleg eltakarodhatnának a picsába


ezzel nincs semmi gond

de az, hogy valaki elvileg nem foglalkozik veled, mert nyomoréknak tart, mégis minden topicodba behányja, hogy blank meg a többi szarság, az enyhén szólva szánalmas, főleg abban a korban :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567830Next
Add Reply New Topic New Poll