d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Reklám, Médiaadó > Discuss
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 3 2014 03:45pm
nem a bk-ról vagy az rtlről van szó, az egész média befenyítése zajlik talán. az a durva, hogy a magyar nemzet és a hírtv is hurrog, azért ez tényleg ritka.

http://media.mandiner.hu/cikk/20140603_csermely_peter_egy_szimbolikus_osszegrol
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 4 2014 11:12am
nem nézek tv-vét
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 4 2014 11:28am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 3 2014 11:45pm)
nem a bk-ról vagy az rtlről van szó, az egész média befenyítése zajlik talán. az a durva, hogy a magyar nemzet és a hírtv is hurrog, azért ez tényleg ritka.

http://media.mandiner.hu/cikk/20140603_csermely_peter_egy_szimbolikus_osszegrol


Simicskának is 29 millába kerülne ez a reklámadó, ő is eléggé felháborodott, mikor megtudta ;D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 4 2014 12:41pm
Quote (Saenchai @ Jun 4 2014 05:28pm)
Simicskának is 29 millába kerülne ez a reklámadó, ő is eléggé felháborodott, mikor megtudta ;D


birom mikor milliárdosok "apropenzek" miatt sipakolnak
bár hát ezért milliardosok

én nem szoltam ma az aranyos kinai lanynak hogy 140fttal kevesebbet adott vissza mert ott volt a fonoke is es nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni
hatha kivegzik v iesmi
kinaba ugyanis diktatura van


a milliardos meg siman kivegezne 10 fillér miatt is
nehogy veszicsen akár egy pennyt is
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 4 2014 12:55pm
Quote (Senee @ 4 Jun 2014 20:41)
birom mikor milliárdosok "apropenzek" miatt sipakolnak
bár hát ezért milliardosok

én nem szoltam ma az aranyos kinai lanynak hogy 140fttal kevesebbet adott vissza mert ott volt a fonoke is es nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni
hatha kivegzik v iesmi
kinaba ugyanis diktatura van


a milliardos meg siman kivegezne 10 fillér miatt is
nehogy veszicsen akár egy pennyt is


kurvajo :DD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 4 2014 12:56pm
Quote (Senee @ 4 Jun 2014 20:41)
birom mikor milliárdosok "apropenzek" miatt sipakolnak
bár hát ezért milliardosok

én nem szoltam ma az aranyos kinai lanynak hogy 140fttal kevesebbet adott vissza mert ott volt a fonoke is es nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni
hatha kivegzik v iesmi
kinaba ugyanis diktatura van


a milliardos meg siman kivegezne 10 fillér miatt is
nehogy veszicsen akár egy pennyt is


szena delivers
ty
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 4 2014 12:59pm
Quote (Senee @ Jun 4 2014 08:41pm)
birom mikor milliárdosok "apropenzek" miatt sipakolnak
bár hát ezért milliardosok

én nem szoltam ma az aranyos kinai lanynak hogy 140fttal kevesebbet adott vissza mert ott volt a fonoke is es nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni
hatha kivegzik v iesmi
kinaba ugyanis diktatura van


a milliardos meg siman kivegezne 10 fillér miatt is
nehogy veszicsen akár egy pennyt is


az 3 deci kóla lol
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 4 2014 01:01pm
Quote (cowding @ Jun 4 2014 07:59pm)
az 3 deci kóla lol


hol kapsz 3 deci kólát 140 ft-ért?:O
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 4 2014 01:03pm
vagy egy doboz májkrém
majd ha az utcan ehezek visszasirom hogy nem reklamaltam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 8 2014 01:00am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll