Quote (Saenchai @ Jun 4 2014 05:28pm)
Simicskának is 29 millába kerülne ez a reklámadó, ő is eléggé felháborodott, mikor megtudta ;D
birom mikor milliárdosok "apropenzek" miatt sipakolnak
bár hát ezért milliardosok
én nem szoltam ma az aranyos kinai lanynak hogy 140fttal kevesebbet adott vissza mert ott volt a fonoke is es nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni
hatha kivegzik v iesmi
kinaba ugyanis diktatura van
a milliardos meg siman kivegezne 10 fillér miatt is
nehogy veszicsen akár egy pennyt is