Quote (Vismajor @ Jun 2 2014 10:10pm)
hát izlandon nem bérelnél semmilyen sportkocsit és reykjavikból se tudnál nagyon kimenni vele

hat, biztos tajekozodottabb vagy, mint en, nem vitatom, de izlandnak van a vilagon az egyik legnagyobb 1 fore juto kocsimennyisege, szoval szerintem akad ott azert sportkocsi immel-ammal
amugy meg az egesz sziget korul (nyilvan nem a konkret peremen) autopalya fut.
vagy nem ugyan arrol az izlandrol beszelunk?