d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Utazás > Hová?
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 2 2014 03:47pm
Quote (Anarkin @ 2 Jun 2014 18:31)
észak kórea
hu
e-


En komolyan nezegettem utakat oda de nem allna meg felmillabol. :(
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 2 2014 03:49pm
Quote (josheide @ 2 Jun 2014 23:47)
En komolyan nezegettem utakat oda de nem allna meg felmillabol. :(


Jha, kontenerekbe inkabb kifele hozzak az embereket onnet, gondolom visszafele ez nem mukodik.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 2 2014 03:51pm
Quote (josheide @ Jun 2 2014 10:47pm)
En komolyan nezegettem utakat oda de nem allna meg felmillabol. :(


Van ötleted mivel és honnan lenne érdemes ausba utazni? Etihad, emirates, singapore airlines, qantas?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 2 2014 03:58pm
Quote (Vismajor @ 2 Jun 2014 22:51)
Van ötleted mivel és honnan lenne érdemes ausba utazni? Etihad, emirates, singapore airlines, qantas?


Ausztraliaba ? Hat az Emirates nagy elonye hogy 30 kilos check in borondod lehet, de ha nem sok idore, csak nyaralni mesz akkor az felejtos...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 2 2014 04:00pm
Quote (josheide @ Jun 2 2014 10:58pm)
Ausztraliaba ? Hat az Emirates nagy elonye hogy 30 kilos check in borondod lehet, de ha nem sok idore, csak nyaralni mesz akkor az felejtos...


Mert néztem pestről jegyeket de vagy 2 átszállás és 1200 euró. olcsóbbra emlékeztem egy átszálással (singapore pl)
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 2 2014 04:09pm
ma ejjel pont azt almodtam, hogy valami nagyon jo akcio kereteben vettem repulojegyet hawaiira szallassal, mindennel
de -abszolut eletszeru szituacio, ha rolam van szo-, elfeledkeztem rola es lekestem a repuloutat :(

ontopic: izlandra, berelnek ott egy sportkocsit es korbeautoznam az egesz szigetet
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 2 2014 04:10pm
Quote (Eoghan @ Jun 2 2014 11:09pm)
ma ejjel pont azt almodtam, hogy valami nagyon jo akcio kereteben vettem repulojegyet hawaiira szallassal, mindennel
de -abszolut eletszeru szituacio, ha rolam van szo-, elfeledkeztem rola es lekestem a repuloutat :(

ontopic: izlandra, berelnek ott egy sportkocsit es korbeautoznam az egesz szigetet


hát izlandon nem bérelnél semmilyen sportkocsit és reykjavikból se tudnál nagyon kimenni vele :D
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 2 2014 04:23pm
Quote (Vismajor @ Jun 2 2014 10:10pm)
hát izlandon nem bérelnél semmilyen sportkocsit és reykjavikból se tudnál nagyon kimenni vele :D


hat, biztos tajekozodottabb vagy, mint en, nem vitatom, de izlandnak van a vilagon az egyik legnagyobb 1 fore juto kocsimennyisege, szoval szerintem akad ott azert sportkocsi immel-ammal
amugy meg az egesz sziget korul (nyilvan nem a konkret peremen) autopalya fut.
vagy nem ugyan arrol az izlandrol beszelunk?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2014 04:33pm
múltkor olvastam valahol, hogy készült egy app kifejezetten izlandiaknak, ahova feltölthetik a családfájukat, mert már problémát okozott a 118k-s Reyjkyavíkban, hogy unokatestvérek meg egyéb rokonok dugtak/házasodtak össze
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2014 12:03am
Quote (tevetava @ 3 Jun 2014 00:33)
múltkor olvastam valahol, hogy készült egy app kifejezetten izlandiaknak, ahova feltölthetik a családfájukat, mert már problémát okozott a 118k-s Reyjkyavíkban, hogy unokatestvérek meg egyéb rokonok dugtak/házasodtak össze


>incest
>probléma

lel
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll