Quote (putincykavodka @ 26 May 2014 18:11)
Dunno pontosan milye van, migren amennyire en tudom, de arra emlekszem egyszer mondta hogy a maja miatt nem szedhet mar ra tobb gyogyszert amit eddig szedett es meditalni jar helyette
Aztan ki tudja ennel a gyereknel mi igaz velole, lehet csak parszor azt almodta h faj a feje
majdnem
magán klinikán voltam, aztán ott mondták hogy kurva gyorsan álljak le a gyogyszerezéssel, mer a májam bánja (lassan már annyit szedtem mint 1 függö)
mostanában már csak advilultrát szedek
a meditálos rész meg nemtudom mi, gondolom amikor mondtam h kiprobálom a jogát akkor igy értelmezted