d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Syl
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 26 2014 09:20am
Quote (Nerz8 @ May 26 2014 04:17pm)
szerintem vágjuk is akkor bele

szerintetek létezik isten?


és rosszallóan nézi ahogy maszturbálsz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 09:34am
Quote (MarcusD @ May 26 2014 03:20pm)
ha lenne isten, akkor már rég megnyertem volna az ötöst
helyette itt szenvedek ebben a geci mocsok országban
inkább nyírna ki écel vagy rákkal de nem, szenvedj
már megint hagy szenvedni
XDS:DS:X:DSDx:X:DS


nekem istennőm van és fortuna a neve és csak teszteli kitarto vagyok e a szerencsébe hiszek e és elöb utob ide agya az ötöst :o)
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 26 2014 09:36am
Quote (Senee @ 26 May 2014 16:34)
nekem istennőm van és fortuna a neve és csak teszteli kitarto vagyok e a szerencsébe hiszek e és elöb utob ide agya az ötöst :o)


vagy a rákot
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 26 2014 09:39am
Quote (NerfHydraDPS @ May 26 2014 04:36pm)
vagy a rákot


inkább
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 09:41am
Quote (NerfHydraDPS @ May 26 2014 03:36pm)
vagy a rákot


Quote (BmA_BeMyAngel @ May 26 2014 03:39pm)
inkább


:XD

mindkettő jó


bár minap igy mikor lefeküdtem igy mintha összeszorult volna a szivem megijedtem pedig azt hittem örülni fogok mikor a halál majd körözget körülöttem
remélem infarktus de az lenne jo ugy jönne hogy mikor alszom
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 26 2014 09:52am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 26 2014 09:57am
Quote (Nerz8 @ 26 May 2014 17:52)
https://img.4plebs.org/boards/pol/image/1386/88/1386881342989.jpg


*tip*
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 26 2014 10:11am
Dunno pontosan milye van, migren amennyire en tudom, de arra emlekszem egyszer mondta hogy a maja miatt nem szedhet mar ra tobb gyogyszert amit eddig szedett es meditalni jar helyette
Aztan ki tudja ennel a gyereknel mi igaz velole, lehet csak parszor azt almodta h faj a feje
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 26 2014 10:55am
Quote (putincykavodka @ 26 May 2014 18:11)
Dunno pontosan milye van, migren amennyire en tudom, de arra emlekszem egyszer mondta hogy a maja miatt nem szedhet mar ra tobb gyogyszert amit eddig szedett es meditalni jar helyette
Aztan ki tudja ennel a gyereknel mi igaz velole, lehet csak parszor azt almodta h faj a feje


majdnem
magán klinikán voltam, aztán ott mondták hogy kurva gyorsan álljak le a gyogyszerezéssel, mer a májam bánja (lassan már annyit szedtem mint 1 függö)
mostanában már csak advilultrát szedek

a meditálos rész meg nemtudom mi, gondolom amikor mondtam h kiprobálom a jogát akkor igy értelmezted
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 10:58am
pont az advil ultra volt ami tönkrevágta a gyereket
iróniából ezt a nevet adta meg a battle.net accountján
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll