d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > An Hero
Prev14567828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 04:42am




amugy szerintetek ez a gyerek 22 évesen jól néz ki? szerintem ilyen átlagos max, bejöhet 1-2 csajnak de semmi extra, 6/10 max
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 25 2014 04:44am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 11:42am)
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1510725_10200474794111281_476383366_n.jpg



amugy szerintetek ez a gyerek 22 évesen jól néz ki? szerintem ilyen átlagos max, bejöhet 1-2 csajnak de semmi extra, 6/10 max


jó de bazmeg nekem bmw nelkul is mennek 10/10 csajok
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2014 04:45am
Quote (jarabekg @ 25 May 2014 12:44)
jó de bazmeg nekem bmw nelkul is mennek 10/10 csajok


?????
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 04:47am
Quote (GoreKnight9 @ May 25 2014 11:45am)
?????


nekemis ez volt a reakcióm

nem elég hogy köze nem volt a postomhoz, de a subról szerintem senkinek nem "mennek" a 10/10 csajok
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 25 2014 04:49am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 11:47am)
nekemis ez volt a reakcióm

nem elég hogy köze nem volt a postomhoz, de a subról szerintem senkinek nem "mennek" a 10/10 csajok


kb teljesen tok mindegy hogy egy ferfi hogy nez ki ha megut egy szintet, felette kb, siman felszedhet akarmilyen not
ennek meg meg bmwje is van
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 04:51am
Quote (jarabekg @ May 25 2014 11:49am)
kb teljesen tok mindegy hogy egy ferfi hogy nez ki ha megut egy szintet, felette kb, siman felszedhet akarmilyen not
ennek meg meg bmwje is van


mondjuk szerintem californiában az hogy bmw-d van az olyan mintha itt lenne egy suzukid
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2014 04:52am
Quote (jarabekg @ 25 May 2014 12:49)
kb teljesen tok mindegy hogy egy ferfi hogy nez ki ha megut egy szintet, felette kb, siman felszedhet akarmilyen not
ennek meg meg bmwje is van


ezt ertem de a masik kommentedet meg mindig nem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 25 2014 04:53am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 11:51am)
mondjuk szerintem californiában az hogy bmw-d van az olyan mintha itt lenne egy suzukid


szerintem a világ semelyik pontján sem olyan
Quote (GoreKnight9 @ May 25 2014 11:52am)
ezt ertem de a masik kommentedet meg mindig nem


mit nem ertesz azon, hogy eleg sok eleg jo novel voltam?

This post was edited by jarabekg on May 25 2014 04:54am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 25 2014 04:56am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 11:51am)
mondjuk szerintem californiában az hogy bmw-d van az olyan mintha itt lenne egy suzukid


Amerikaban pont hogy nem olyan. Ha jo autod van akkor random gyalogosok tapsolnak meg köszönnek ha elhajtasz mellettük.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 25 2014 04:56am
Ne csináljatok már a tömeggyilkosos topicomból pua topicot.

This post was edited by ElCapitano on May 25 2014 04:56am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567828Next
Add Reply New Topic New Poll