Quote (Rawen @ May 25 2014 04:04pm)
erre nem lehet szankciót bevezetni, a választás az egy jog, nem lehet rá senkit kényszeríteni
a probléma az, hogy itt mindenki szarik bele aminek egy rakat oka van de maga a helyzet akkor is siralmas
nem kotelezni
de peldaul ha osszeuropai szavazas lenne,es a mandatumokat a leadott szavazatonkent osztanak szet, es nem orszagonkent, akkor az lehet osztonozne az adott orszag polgarait, hogy egy kicsit osszeszedjek magukat, es legalabb azt elolvassak kire lehet szavazni :F
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 04:05pm)
már miért ne érvényesülne? miért gondolod hogy lényegesen más eredmény lenne arányaiban ha 80% menne el, mintha csak 30%? vagy nemtudom mit értesz szavazategyenlőség alatt
reszveteli aranytol fuggetlenul kap egy orszag mandatumokat
szoval igy ost peldaul tobbet er a en szavazatom kettos reszaranyositassal mint mondjuk egy francia enbere - ami bar jelen esetben jot is jelenthetne, sajnos ez a gyakorlatban mast fog jelenteni
This post was edited by jarabekg on May 25 2014 09:11am