Quote (Moonflow @ 24 May 2014 20:01)
Ez a stilus kibaszottul tetszik, csak a csavo aki csinalja jo messze lakik, es sokba is kerul (meg tetkokhoz kepest is).
Durván jo amúgy ^^
De egy nemet szalonban is kurvajokat csinálnak.
Guenavista vagy valami hasonló neve van. Ezer éve nézegettem tetoválásokat ott.
Azt lesd meg.

szerintem neked bejovos lesz.