d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tatto > Normális Topic Kemtől
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 26 2014 01:28am
Quote (Moonflow @ 24 May 2014 20:01)
Ez a stilus kibaszottul tetszik, csak a csavo aki csinalja jo messze lakik, es sokba is kerul (meg tetkokhoz kepest is).


Durván jo amúgy ^^
De egy nemet szalonban is kurvajokat csinálnak.
Guenavista vagy valami hasonló neve van. Ezer éve nézegettem tetoválásokat ott.
Azt lesd meg. ^_^ szerintem neked bejovos lesz.
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
May 26 2014 01:42am
https://www.facebook.com/theartofgrindesign

engem ő varrt, nagyon szépen dolgozik a robi
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 26 2014 01:43am
imádom hogy az az alcím, hogy "Normális Topic Kemtöl", és minden alkalommal látom, tökéletes
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 26 2014 09:43am
Na megtaláltam a másikat: http://tattrx.tumblr.com/
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 26 2014 03:17pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 26 2014 03:27pm
Quote (Nerz8 @ May 26 2014 11:17pm)
https://31.media.tumblr.com/ddb6c0c646766a89b9a6a2473671c78d/tumblr_n64mncXO9J1r0ix14o1_500.jpg


Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll