d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kenyér Poll
Prev14567829Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 07:17am
Quote (Anarkin @ 18 May 2014 15:15)
mit dolgozol? anime history class?


igen
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 18 2014 07:22am
Quote (Rawen @ 18 May 2014 14:17)
igen


akkor tartsd meg magadnak, nem fogunk belehalni


--
btw egyértelműen a végénél, levágok egy 10 centis sarkot és azzal kezdem

This post was edited by Anarkin on May 18 2014 07:23am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 18 2014 07:23am
:zzz:
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 18 2014 07:24am
Nem eszem, de ha megis akkor házit ami ugye kocka alakú (géppel sütött).
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 18 2014 07:32am
Vegeböl vagok, de en soha nem eszek belöle.
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 18 2014 07:50am
Quote (Rawen @ 18 May 2014 15:13)
én is voltam koleszos 0 pénzzel de inkább vettem pár zsemlét mint ilyet


vittem én itthonról házikenyeret, rámpenészedett. vettem normális kenyeret, az is rámpenészedett. ment minden ki a kukába. ez nem penészedik eláll. a fél kilós csomag elég másfél hétig is. szal nem mondanám, hogy sok kenyeret ennék.
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
May 18 2014 08:03am
ofc nem vágom félbe, és 200ft 1 kiló

This post was edited by GeneralTT on May 18 2014 08:03am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 18 2014 08:28am
Quote (Xundu @ 18 May 2014 14:50)
vittem én itthonról házikenyeret, rámpenészedett. vettem normális kenyeret, az is rámpenészedett. ment minden ki a kukába. ez nem penészedik eláll. a fél kilós csomag elég másfél hétig is. szal nem mondanám, hogy sok kenyeret ennék.


De most komolyan.
Kenyeret minden nap vesz az ember.
Mi az hogy mafel hétig eláll es az jo!?!??

Full fogyatékos vagy :D mar ne haragudj.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2014 08:32am
Quote (Taszilo.^ @ May 18 2014 01:37pm)
https://static.webshop.cba.hu/img/products/5998703503483.png >>>


ez beza 10/10 cucc


amúgy nem eszek kenyeret, de ha igen, akkor a végénél kezdem a szeletelést.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2014 08:33am
amugy en is kivancsi lennek arra, hogy rawen milyen beosztast kapott a mekiben
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567829Next
Add Reply New Topic New Poll