Quote (Xundu @ 18 May 2014 14:50)
vittem én itthonról házikenyeret, rámpenészedett. vettem normális kenyeret, az is rámpenészedett. ment minden ki a kukába. ez nem penészedik eláll. a fél kilós csomag elég másfél hétig is. szal nem mondanám, hogy sok kenyeret ennék.
De most komolyan.
Kenyeret minden nap vesz az ember.
Mi az hogy mafel hétig eláll es az jo!?!??
Full fogyatékos vagy

mar ne haragudj.