Quote (BrN @ May 16 2014 03:04pm)
nana.. azért vegyétek észre magatokat.. ennyire nemkéne...az elit sznob RRC nem akar ilyen jöttment emberekkel játszani
hát mégis hogy gondoljátok? fogjatok vissza magatokat 1 picit
nem szabad erőltetni, még a végén szóra sem fog méltatni titeket
8 eve ismerem a gyereket, azota igy viselkedik es ezutan meginkabb igy fog de azert koszonjuk a postodat)