d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev14567839Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 16 2014 09:17am
Quote (BrN @ May 16 2014 03:04pm)
nana.. azért vegyétek észre magatokat.. ennyire nemkéne...az elit sznob RRC nem akar ilyen jöttment emberekkel játszani
hát mégis hogy gondoljátok? fogjatok vissza magatokat 1 picit
nem szabad erőltetni, még a végén szóra sem fog méltatni titeket


8 eve ismerem a gyereket, azota igy viselkedik es ezutan meginkabb igy fog de azert koszonjuk a postodat)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 16 2014 10:44am
ott leszek

suspendelve voltam, sajnalom, hogy eddig nem tudtam szolni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 16 2014 10:46am
Quote (SummertimeClothes @ 16 May 2014 18:44)
ott leszek

suspendelve voltam, sajnalom, hogy eddig nem tudtam szolni


Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 16 2014 10:47am
megyek hammerrel
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 16 2014 10:58am
Quote (Rawen @ May 16 2014 06:46pm)
http://i.imgur.com/ud1DUzc.png


Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 16 2014 11:12am
Amugy en tenyleg mennek jatszani ... :D

Szolok Anamynak is, Angel is jonne, jo lesz ez.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 16 2014 11:14am
Quote (josheide @ 16 May 2014 19:12)
Amugy en tenyleg mennek jatszani ... :D

Szolok Anamynak is, Angel is jonne, jo lesz ez.


\o/
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 16 2014 11:15am
Quote (josheide @ May 16 2014 06:12pm)
Amugy en tenyleg mennek jatszani ... :D

Szolok Anamynak is, Angel is jonne, jo lesz ez.


sztem én is tudnék menni, csak még nem 100%
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 16 2014 11:16am
Quote (TuskesVanek @ 16 May 2014 18:15)
sztem én is tudnék menni, csak még nem 100%


Meg ciki lenne ha feluton agyba parancsolnanak....
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 16 2014 11:18am
Quote (josheide @ May 16 2014 06:16pm)
Meg ciki lenne ha feluton agyba parancsolnanak....


nem szoktak, mármint úgy használom az időmet ahogy jól esik
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567839Next
Add Reply New Topic New Poll