d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Wildstart Topic
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 15 2014 08:19am
Quote (anyd @ May 15 2014 02:13pm)
szerintem az olyan emberek játszanak így az mmorpgkkel, akiknek nem való a modern élet, és inkább élnének a jungelben


szerintem beleélni azok tudják igazán magukat akik el vannak nyomva a valo életben és mint férfi benne van az ösztön, hogy hős legyen, hogy tiszteljék, az igény
de mivel a való életben nincs rá lehetőségük ezért ez nekik egy tökéletes világ, ahol lehetőség van hősnek lenni, legyőzni a gonoszt

nézd meg pl breivik is ilyen beleélős wowos volt aztán egyszer csak bekattant azt ugy döntött a való életben is hős lesz :XD
én mondjuk nem vagyok olyan bátor, hogy utánacsináljam
meg stukijaim sincsenek
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 15 2014 08:22am
Quote (Senee @ 15 May 2014 15:11)
Akár.
De ez elég sokrétű.. én pl imádok lvlingezni is, mert gecire beleélem magam, hogy én vagyok a hős aki segít a falunak meg megyek a dzsungelben vadászok halászok, gyűjtögetek etc

De ja, van akit untat a lvling és power lvl meg fizet azért, hogy más szintezzen helyette lól
És ja, max szinten meg kezdődik a pvp, pve, mehetsz raidekbe 10 playeres, normal, hc, 25 playeres vagy mehettek az ellenséges frakció városát bevenni 2x40es bandában :XD az nagy fun
Vagy pvp aréna 2v2, 3v3, 5v5..mindnek megvan a maga szépsége + városon kivül 1v1, battlegroundok, warsong gulch (ilyen capture the flag mód) iszonyat élvezetes mentek ott varázslók harcosok, gyógyítók és le kell győzni a másikat, elcsenni a zászlót, védeni a sajátot etc, kibaszott jó

szóval ja, a javarésze max szinten kezdödik a dolognak
de van aki élvezi a levelingezést is


Hát akkor nem vesztettem sokat.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 15 2014 08:22am
Quote (Senee @ 15 May 2014 16:19)
szerintem beleélni azok tudják igazán magukat akik el vannak nyomva a valo életben és mint férfi benne van az ösztön, hogy hős legyen, hogy tiszteljék, az igény
de mivel a való életben nincs rá lehetőségük ezért ez nekik egy tökéletes világ, ahol lehetőség van hősnek lenni, legyőzni a gonoszt

nézd meg pl breivik is ilyen beleélős wowos volt aztán egyszer csak bekattant azt ugy döntött a való életben is hős lesz :XD
én mondjuk nem vagyok olyan bátor, hogy utánacsináljam
meg stukijaim sincsenek


elgondolkoztál már rajta, hogy kiirts embereket?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 15 2014 08:22am
Quote (fahrii @ 15 May 2014 15:54)
Amúgy egy wow mi újat tud mutatni egy olyan embernek aki már belevert 10000 órát. Tényleg érdekel, nekem fingom sincs ezekről. Egyszer elkezdtem (mikor adtak freebe egy startert) és 25. szint után meguntam.


a jatek lenyege a raid
van 10+ boss, amik geci nehezek, es azokon progresselsz, par boss konkretan hetekig tarthat, es altalaban felevente jon uj kontent
illetve ezek a bossok dobjak a legjobb itemeket is a gameben, semmi mas modon nem lehet azokhoz hozzajutni

most igy nehez atadni ha nem wowoztal soha, de geci jo erzes eloszor megolni azt a bosst amin napokig dolgoztal, es ugye progression race is van a tobbi guilddal a realmeden

d3ban nekem az a bajom hogy nincs igazi progression, a devek szerint az lenne hogy t6ra juss es kenyelmesen farmold, de nalam nincs semmi motivacio, mert a cuccok amik t6on esnek tok ugyanaz mint t1en, csak kicsit tobb esik
csinalhatnanak uber diablo fele bossokat phasekkel meg minden, aminek a difficultyjat nem allitgathatod, es minimum 4 ember kell hozza, es ne legyen faceroll az egesz

ja es lehet nem volt egyertelmu, de egyedul szart se tudsz csinalni a raidben, 10 vagy 25 emberrel megy az egesz

This post was edited by Floodban on May 15 2014 08:26am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 15 2014 08:41am
wildstart
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 15 2014 08:52am
Quote (tevetava @ May 15 2014 02:22pm)
elgondolkoztál már rajta, hogy kiirts embereket?

egyes embereknek szívesen kitaposnám a belét
de ki nem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 15 2014 09:14am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 15 May 2014 16:41)
wildstart


old
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 16 2014 05:51am
Dat cartoon WoW.
Amugy mar nezegetem par hete, teCCik
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 16 2014 05:56am
vad kezdés
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 16 2014 06:01am
arra sincs időm, hogy kiwowozzam, hearthstonezzam magam mert időre kell keljek-fekjek, néznem kell mikor hova kell menni
hát milyen élet ez

és akkor ez csak 2 játék

milyen jó volt régen, kimerülésig wow aztán szunya, reggelre (délután 2) kész az ebéd, leves, második, desszert (anya megcsinálta :XD, apa vett kólát) és kezdődhetett előről a töménytelen fun és játék
az volt ám az élet
nem ez
ez mi ez nem élet
12 év rabszolgaság


de feladtam 10 lottót holnapra
megnyerem aztán 900 millióból én többet nem megyek ki közétek
hüje emberek
csak a pizza meg a tescofutárokat honorálom majd

na jo, edzesre talan visszamennek, azt szerettem, meg legalább nem lesz fekélyes a valagam és akkor már azt a heti 2-3x2órát simán rá lehet forditani mert az összességében is csak 4-6 óra, most meg mi van baszdmeg heti 40 óra ami 10szerese annak te jó ég hát a fél életemet megeszi a munka a másikfele meg nincs is hát hogy lehet ezt birni
nem csodálom elmegy az emberek esze azt összeházasodnak meg gyereket vállalnak hát ebbe bele lehet őrülni
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll