Quote (TresholdOfUniverse @ May 14 2014 02:47pm)
nem mindenutt illegalis, csak utazni kell
ja, olvasom
de gyogyithatatlan betegség (gondolom a nyomorékságot nem fogadják el :XD) vagy svájcban állampolgárság kell hozzá
nemtom miért nem lehet felállítani egy helyet minden országban, hogy aki meg akar halni ne a vonat elé vesse magát, ugorjon le 9.ikrol, akassza fel magát etc (megbotránkoztatva ezzel egy csomo embert) hanem bemegy, kifizeti a szérum árát, beinyekciozzák és szépen elalszik a faszba
persze azért nem mert akkor tul sokan választanák ezt
ahelyett a szar élet helyett amit a vezetök nyujtanak nekünk, hogy ők dőzsölhessenek
há nehogymá ne legyen paraszt aki dogozik, nem engedik megölni magunkat
pedig inkább erre gyüjtenék mint a nyugdijra