d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topik Prau Angolosoknak
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 12 2014 11:31am
Quote (Taszilo.^ @ May 12 2014 05:30pm)
es a ke$ha-t hogy forditottad?


Az a neve neki, azt nem kell :)
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 12 2014 11:31am
Quote (putincykavodka @ May 12 2014 05:59pm)
4percnel kezd beszelni
Elotte csak a szabalyokat mondjak etc


a szabalyokat atporgettem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 12 2014 11:32am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 12 2014 05:31pm)
a szabalyokat atporgettem


ezért tart a világ ott ahol
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 12 2014 11:38am
Quote (Senee @ May 12 2014 06:32pm)
ezért tart a világ ott ahol


bocs, de ez a meno, lazadok a rendszer ellen
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 12 2014 11:39am
Termeszetesen minden szavat ertem, aki nem, az inkabb tavozzon az elok sorabol
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 12 2014 11:43am
Mondjuk nekem csak utólag tűnt fel, hogy angolul beszélnek és a szöveg 110%-át sikerült megértenem.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 12 2014 11:44am
en szajrol olvastam es 420% lett
blazolhattok buznyakok
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 12 2014 11:45am
Quote (Smat @ May 12 2014 04:02pm)
Ja buzi oli.



This amúgy.
Nem értem mi a faszt vergődnek itt az emberek, egy 5k-s magnón is simán lehet érteni ha kussban vannak az emberek, az nem a vizsgáztató hibája hogy a cigánygyerek nem tud kussban maradni az utolsó sorban.


teljesen egyetértek a feltételezéssel miszerint cigány emelt szinten érettségizik angolból, bravo
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 12 2014 01:22pm
a spanyol reszeket nem ertettem benne
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 12 2014 03:10pm
most h meghallgattam, sztem érthető teljesen. viszont a fene tudja, h milyen lehetett a hang egy fos cd-s magnón, mint ami pl. nálunk is volt a suliban.

engem inkább az döbbent meg, h emelt angolon ilyen egyszerű szöveget adnak és ilyen kurva lassan és tagoltan beszélnek.

This post was edited by zsansaccount on May 12 2014 03:13pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll