d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Holnap Ha Megkérdezik... > Topic
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.63
May 11 2014 04:29pm
Quote (Senee @ May 11 2014 10:06pm)
meg is halt.


:D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 12 2014 02:40am
Hát ez fantasztikus volt, a kezemmel nem volt gond.
Viszont szakadt rólam az izzadság mert rohantam (így is késtem 3 percet xD). Ja és amikor rákérdezett a pozitív, illetve negatív tulajdonságaimra így kb leblokkoltam és hirtelen nem tudtam semmit mondani xD.
Full tardba nyomtam.

Viszont akkor már visszamegyek 2 hét múlva egy C# szintmérő lapot kitölteni.

Quote (Fej @ 12 May 2014 09:46)
ez az bolti ertekesito allas? mert ha kommunikalni nem tudsz, akkor az mondjuk eladoi allashoz nem a legjobb bemutatkozas


yy, np
legalább megpróbáltam :D

This post was edited by fahrii on May 12 2014 03:06am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 12 2014 02:46am
Quote (fahrii @ 12 May 2014 09:40)
Hát ez fantasztikus volt, a kezemmel nem volt gond.
Viszont szakadt rólam az izzadság mert rohantam (így is késtem 3 percet xD). Ja és amikor rákérdezett a pozitív, illetve negatív tulajdonságaimra így kb leblokkoltam és hirtelen nem tudtam semmit mondani xD.
Full tardba nyomtam.

Viszont akkor már visszamegyek 2 hét múlva egy C# szintmérő lapot kitölteni.


ez az bolti ertekesito allas? mert ha kommunikalni nem tudsz, akkor az mondjuk eladoi allashoz nem a legjobb bemutatkozas
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 12 2014 03:14am
Quote (fahrii @ 12 May 2014 10:40)
Hát ez fantasztikus volt, a kezemmel nem volt gond.
Viszont szakadt rólam az izzadság mert rohantam (így is késtem 3 percet xD). Ja és amikor rákérdezett a pozitív, illetve negatív tulajdonságaimra így kb leblokkoltam és hirtelen nem tudtam semmit mondani xD.
Full tardba nyomtam.

Viszont akkor már visszamegyek 2 hét múlva egy C# szintmérő lapot kitölteni.



yy, np
legalább megpróbáltam :D


negativra nem is kellett válaszolni ezekután sztem
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 12 2014 03:26am
Quote (fahrii @ 12 May 2014 10:40)
Hát ez fantasztikus volt, a kezemmel nem volt gond.
Viszont szakadt rólam az izzadság mert rohantam (így is késtem 3 percet xD). Ja és amikor rákérdezett a pozitív, illetve negatív tulajdonságaimra így kb leblokkoltam és hirtelen nem tudtam semmit mondani xD.
Full tardba nyomtam.


Quote (fahrii @ 11 May 2014 21:15)

ígyis túlképzett vagyok


Azért megpróbáltad.

Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 12 2014 03:48am
utolso 2 oldal eleg 10/10
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 12 2014 04:13am
túl sokat dolgozok, túl hűséges vagyok és túl kevés pénzt kérek havonta
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 12 2014 04:18am
Quote (ecneB @ 12 May 2014 10:26)
Azért megpróbáltad.


:D btw a vegen a csaj is ezt mondta a vegen h ezt az állást kb barmilyen random be tudja tolteni minimális sztech ismeretekkel es h miert nem próbálok meg egy c# programozó pozíciót, adott is időpontot egy felmérő teszt megirasara
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 12 2014 04:20am
Quote (fahrii @ 12 May 2014 12:18)
:D btw a vegen a csaj is ezt mondta a vegen h ezt az állást kb barmilyen random be tudja tolteni minimális sztech ismeretekkel es h miert nem próbálok meg egy c# programozó pozíciót, adott is időpontot egy felmérő teszt megirasara


szerintem egyszerűen bejöttél a csajnak
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 12 2014 04:22am
Na, en nem jutottam el az allasinterjuig :D Rossz helyre mentem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll