Hát ez fantasztikus volt, a kezemmel nem volt gond.
Viszont szakadt rólam az izzadság mert rohantam (így is késtem 3 percet xD). Ja és amikor rákérdezett a pozitív, illetve negatív tulajdonságaimra így kb leblokkoltam és hirtelen nem tudtam semmit mondani xD.
Full tardba nyomtam.
Viszont akkor már visszamegyek 2 hét múlva egy C# szintmérő lapot kitölteni.
Quote (Fej @ 12 May 2014 09:46)
ez az bolti ertekesito allas? mert ha kommunikalni nem tudsz, akkor az mondjuk eladoi allashoz nem a legjobb bemutatkozas
yy, np
legalább megpróbáltam
This post was edited by fahrii on May 12 2014 03:06am