d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keziras Topic > Nem Csak Fogyatekosoknak
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 10 2014 04:40pm
Kibaszott godtier kézírásom van, egyszer egy barátnőm elvitte grafológushoz az egyik levelem, a végén a grafológus írogatott, hogy vegyem feleségül
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 10 2014 04:43pm
Quote (bbaallaaggee @ May 10 2014 11:40pm)
Kibaszott godtier kézírásom van, egyszer egy barátnőm elvitte grafológushoz az egyik levelem, a végén a grafológus írogatott, hogy vegyem feleségül


nem semmi
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 10 2014 04:43pm
Quote (bbaallaaggee @ 11 May 2014 00:40)
Kibaszott godtier kézírásom van, egyszer egy barátnőm elvitte grafológushoz az egyik levelem, a végén a grafológus írogatott, hogy vegyem feleségül


szokásos balage szintü kamu sztori
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 10 2014 04:45pm
Quote (bbaallaaggee @ May 10 2014 10:40pm)
Kibaszott godtier kézírásom van, egyszer egy barátnőm elvitte grafológushoz az egyik levelem, a végén a grafológus írogatott, hogy vegyem feleségül


mi nem god tier veled kapcsolatban
és ki ne akarna feleségül menni hozzád
May 10 2014 04:46pm
Inappropriate Post Content
May 10 2014 04:47pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 10 2014 04:49pm
Nevettem.

Holnap írok valamit aztán megmutatom a pórnépnek.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 10 2014 04:53pm
mennyire lehet valakinek nárcisztikus személyiségzavara, amikor még a saját kézírását is felsőbbrendűnek tartja a plebsnél? elég durva pszichiátriai eset már sztem amugy, srs

This post was edited by BmA_BeMyAngel on May 10 2014 04:54pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 10 2014 04:58pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 10 2014 11:53pm)
mennyire lehet valakinek nárcisztikus személyiségzavara, amikor még a saját kézírását is felsőbbrendűnek tartja a plebsnél? elég durva pszichiátriai eset már sztem amugy, srs


ez a megynilvanulasa pedig meg tok atlagos volt nehany masikhoz kepest lel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 10 2014 04:59pm
Quote (jarabekg @ May 10 2014 11:58pm)
ez a megynilvanulasa pedig meg tok atlagos volt nehany masikhoz kepest lel


nem ebből az 1 hozzászólásából derült már ki hogy sulyos problémái vannak, ez már csak a jéghegy csúcsa
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll