Quote (bbaallaaggee @ May 10 2014 10:40pm)
Kibaszott godtier kézírásom van, egyszer egy barátnőm elvitte grafológushoz az egyik levelem, a végén a grafológus írogatott, hogy vegyem feleségül
mi nem god tier veled kapcsolatban
és ki ne akarna feleségül menni hozzád