Quote (TuskesVanek @ May 8 2014 11:15am)
csordaszellem, anno gurke már a második postomra elkezdett tüskésfaszfejezni, és mivel nem köszöntem meg, hanem visszaszóltam, a többi is csatlakozott.
mivel a vicces topicban voltam a legaktívabb ezért másba nem tudtak belekötni, és oda vitték a flamet.
ahogy nézem itt mindig így kezdődik, valaki akit annyira nem ismernek postol, az egyik ráugrik, és ha szerencsétlen visszaszól már megy rá a többi is, mint légy a szarra.
hja amugy van egy par kisfiu itt aki ha meglatja h a nagy gurke basztat vkit akkor o is elkezdi mert az a menö akkor
és akkor a többi user mit lát? hogy te mint ismeretlen idejöttel es spamelsz (mert az már megszokták h gurke mit csinal)
és akkor ofc ki a szemét?! te
az már persze nem érdekes, hogy ki kezdte