d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Véleményed Egyes Emberekről
Prev14567814Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 8 2014 05:12am
Quote (TuskesVanek @ 8 May 2014 13:06)
na igen, ahhoz legalább az kell, hogy olyan képet postolj ami a másik szerint nem vicces

vagy hogy frissen regisztrált userként udvariasan feltegyél egy kérdést

más hirtelen nem jut eszembe


ez így egy kicsit sántít. ahogy látom, sok embernek szúrja a szemét az, ahogy és amit postolgatsz. valószínűleg nem véletlenül.

Quote (Senee @ 8 May 2014 13:09)
nem baj azért baszogyanak meg :XD


hjaértem. kikezdhetetlen érvelés :XD...

This post was edited by Xundu on May 8 2014 05:13am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 8 2014 05:15am
Quote (Xundu @ May 8 2014 12:12pm)
ez így egy kicsit sántít. ahogy látom, sok embernek szúrja a szemét az, ahogy és amit postolgatsz. valószínűleg nem véletlenül.


csordaszellem, anno gurke már a második postomra elkezdett tüskésfaszfejezni, és mivel nem köszöntem meg, hanem visszaszóltam, a többi is csatlakozott.

mivel a vicces topicban voltam a legaktívabb ezért másba nem tudtak belekötni, és oda vitték a flamet.

ahogy nézem itt mindig így kezdődik, valaki akit annyira nem ismernek postol, az egyik ráugrik, és ha szerencsétlen visszaszól már megy rá a többi is, mint légy a szarra.

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 05:16am
szarni bele
lényeg az mindjárt megyek haza hazafele beugrok feladok 12 lottot, bemegyek a kfc-be is régen ette m már grander szenvicset veszek mellé brazert is vgy twistert bemegyek tescoba is nasiér ezér azé otthon meg go wow+hearthstone
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 8 2014 05:17am
Quote (Senee @ May 8 2014 12:16pm)
szarni bele
lényeg az mindjárt megyek haza hazafele beugrok feladok 12 lottot, bemegyek a kfc-be is régen ette m már grander szenvicset veszek mellé brazert is vgy twistert bemegyek tescoba is nasiér ezér azé otthon meg go wow+hearthstone


próbáld ki a qurritot, sztem baromi jó
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 05:18am
Quote (TuskesVanek @ May 8 2014 11:15am)
csordaszellem, anno gurke már a második postomra elkezdett tüskésfaszfejezni, és mivel nem köszöntem meg, hanem visszaszóltam, a többi is csatlakozott.

mivel a vicces topicban voltam a legaktívabb ezért másba nem tudtak belekötni, és oda vitték a flamet.

ahogy nézem itt mindig így kezdődik, valaki akit annyira nem ismernek postol, az egyik ráugrik, és ha szerencsétlen visszaszól már megy rá a többi is, mint légy a szarra.


hja amugy van egy par kisfiu itt aki ha meglatja h a nagy gurke basztat vkit akkor o is elkezdi mert az a menö akkor
és akkor a többi user mit lát? hogy te mint ismeretlen idejöttel es spamelsz (mert az már megszokták h gurke mit csinal)
és akkor ofc ki a szemét?! te
az már persze nem érdekes, hogy ki kezdte
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 8 2014 05:20am
Quote (Senee @ May 8 2014 01:18pm)
hja amugy van egy par kisfiu itt aki ha meglatja h a nagy gurke basztat vkit akkor o is elkezdi mert az a menö akkor
és akkor a többi user mit lát? hogy te mint ismeretlen idejöttel es spamelsz (mert az már megszokták h gurke mit csinal)
és akkor ofc ki a szemét?! te
az már persze nem érdekes, hogy ki kezdte


jo haverok lehettek tuskesvanekkal.
van bennetek kozos
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 05:22am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 8 2014 11:20am)
jo haverok lehettek tuskesvanekkal.
van bennetek kozos


te meg kb nerfhydradps tesoja vagy
két szavas spam meg flame-n kivül csak elvétve látni tőletek ennyi szót egy postban, jól megerőltetted most is magad
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 8 2014 05:24am
Quote (Senee @ May 8 2014 12:22pm)
te meg kb nerfhydradps tesoja vagy
két szavas spam meg flame-n kivül csak elvétve látni tőletek ennyi szót egy postban, jól megerőltetted most is magad


és érdekes módon se őt se a DerpHydraDPS-t nem baszogatják spam miatt, gondolom mert kellően bunkók és lenézőek így van helyük a közösségben.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 8 2014 05:25am
Quote (TuskesVanek @ 8 May 2014 12:24)
és érdekes módon se őt se a DerpHydraDPS-t nem baszogatják spam miatt, gondolom mert kellően bunkók és lenézőek így van helyük a közösségben.


have been lurking here for a while, now decided to become active.

is there any guild that i can join to?

as for games i like the old fashioned d2 but i play with d3 sometimes as well. i may buy the expansion
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 8 2014 05:26am
Quote (NerfHydraDPS @ May 8 2014 12:25pm)
have been lurking here for a while, now decided to become active.

is there any guild that i can join to?

as for games i like the old fashioned d2 but i play with d3 sometimes as well. i may buy the expansion




Go Back To Magyar Topic List
Prev14567814Next
Closed New Topic New Poll