Quote (Senee @ May 6 2014 03:36pm)
ne azt szokja meg a diák, hogy egy évben egyszer egy hetet kell dolgozni és az is elég, amúgy meg verheti a faszát; hanem tanulja meg, hogy igenis nincs megállás
pedig egyetemeken is az a módi, bulihónapok és vizsgahetek, a diáknak nem árt már korábban hozzászokni
