d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Milyen Lett Az érettségid?
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 6 2014 08:34am
Quote (Senee @ May 6 2014 03:33pm)
jogos

egész évben nem tudtal bizonyitani és akkor hirtelen majdnem perfekt vagy? kisse gyanus


év végén mindig ezzel jönnek a tanárok, a világért sem értékelnék, hogy odateszed magad :D

This post was edited by TuskesVanek on May 6 2014 08:34am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 6 2014 08:36am
Quote (TuskesVanek @ May 6 2014 02:34pm)
év végén mindig ezzel jönnek a tanárok, a világért sem értékelnék, hogy odateszed magad :D


ne azt szokja meg a diák, hogy egy évben egyszer egy hetet kell dolgozni és az is elég, amúgy meg verheti a faszát; hanem tanulja meg, hogy igenis nincs megállás
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 6 2014 08:39am
Quote (Senee @ May 6 2014 03:36pm)
ne azt szokja meg a diák, hogy egy évben egyszer egy hetet kell dolgozni és az is elég, amúgy meg verheti a faszát; hanem tanulja meg, hogy igenis nincs megállás


pedig egyetemeken is az a módi, bulihónapok és vizsgahetek, a diáknak nem árt már korábban hozzászokni :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 6 2014 08:41am
Quote (TuskesVanek @ May 6 2014 02:39pm)
pedig egyetemeken is az a módi, bulihónapok és vizsgahetek, a diáknak nem árt már korábban hozzászokni :D


votam egyeteista, bár csak az van meg belőle, hogy runoltam a lich kinget
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 6 2014 08:48am
faszom se emlékszik
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 6 2014 08:51am
Quote (Senee @ 6 May 2014 16:33)
jogos

egész évben nem tudtal bizonyitani és akkor hirtelen majdnem perfekt vagy? kisse gyanus


tisztaban volt vele a tanar h jo vagyok nemetbol csak geci lusta
dolgozatokat altalaban vegigaludtam
irtam 1-2 otost egy felevben azt alhattam vegig mert megvolt a kettes atlag
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 6 2014 09:01am
Quote (TuskesVanek @ 6 May 2014 15:39)
pedig egyetemeken is az a módi, bulihónapok és vizsgahetek, a diáknak nem árt már korábban hozzászokni :D


one would argue..

or two hue-

Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 6 2014 09:36am
Quote (Anarkin @ May 6 2014 04:01pm)
one would argue..

or two hue-

http://i.imgur.com/N3QPRx9.png


amúgy valamikor összefuthatnánk, még lógok egy sörrel a múltkori házi miatt
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 6 2014 10:10am
nincs
németből lesz most pénteken
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 6 2014 10:14am
>2014
>erettsegi
shiggy diggy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll