d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii > Restart
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,470
Joined: Apr 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 2 2014 02:39pm
^^ De totál random vagyok... xD

Ez a barbár milyen erőset üt... képzeljétek lányok ez ilyen csúnya zombit egy suhintásból megölt :D :D :D
Mennyire nem értek ti itt semmit de olyan jó nézni ahogy sírtok meg vergődtök :D :D :D
Jaaa már tudom mikor nincs meleg felvonulás akkor itt bujkáltok? :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 2 2014 02:40pm
Quote (csoky @ 2 May 2014 22:39)
^^ De totál random vagyok... xD

Ez a barbár milyen erőset üt... képzeljétek lányok ez ilyen csúnya zombit egy suhintásból megölt :D :D :D
Mennyire nem értek ti itt semmit de olyan jó nézni ahogy sírtok meg vergődtök :D :D :D
Jaaa már tudom mikor nincs meleg felvonulás akkor itt bujkáltok? :D


?.
Member
Posts: 1,470
Joined: Apr 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 2 2014 02:42pm
Na jó elnézést kérek ez csúnya volt.... ja mégsem...

De most komolyan valaki mondja már el hogy miért vagytok ilyenek mindenkivel? De komolyan érdekel!
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 2 2014 02:45pm
elkezdem olvasni, remélem nerz és laci járt már itt
Member
Posts: 1,470
Joined: Apr 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 2 2014 02:49pm
Quote (csoky @ May 2 2014 08:42pm)
Na jó elnézést kérek ez csúnya volt.... ja mégsem...

De most komolyan valaki mondja már el hogy miért vagytok ilyenek mindenkivel? De komolyan érdekel!


Érdekes hogy erre senki semmit...
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 2 2014 02:53pm
kár h máris banned

Quote (RRC @ 2 May 2014 20:10)
kurva macska


ez a post így a többi között elég jó volt :D
Member
Posts: 1,470
Joined: Apr 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 2 2014 02:53pm
Már negyedik szintü vagyok!!! Dejóóóó! És képzeljétek! Esett egy sárga gyűrü!!
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 2 2014 02:54pm
Quote (TrollBoss @ May 2 2014 09:45pm)
elkezdem olvasni, remélem nerz és laci járt már itt


jartam de almos vagyok most a faszsaghoz
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 2 2014 02:55pm




Member
Posts: 1,470
Joined: Apr 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 2 2014 02:57pm
Quote (Smat @ May 2 2014 08:55pm)
https://31.media.tumblr.com/dd67b235ff3abdb53fcd1413864d2c57/tumblr_inline_n0bga4puhy1ryp1vd.gif

http://i.imgur.com/gkH5O.gif

http://www.9to5gifs.com/wp-content/uploads/2013/08/Roman-Abramovich-funny-reaction-gif.gif


Húú öcsém, te kajak nagyon unatkozhatsz :D De érezd magad megsimogatva és megetetve kockacukorral! Ügyes vagy ;)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll