Quote (RRC @ Apr 21 2014 05:32pm)
de azért vered a nyálad, meg véded a nődet akitől az emberek 95%-a elhányná magát
majd jara meg te kúrjátok :DDD
De amúgy te tényleg ilyen degenarált vagy, vagy csak tetteted?
Pont jara szenvedett rajta 2-3 napot, hogy milyen geciocsmány a barátnőm. Akkor majd ő fogja kúrni?
És én nem érzem úgy, hogy az emberek 95%a elhányná magát a barátnőmtől, de az se különösebben mozgatna ha igen, az enyém, nem az övéké