Quote (josheide @ Apr 16 2014 01:49pm)
Nem, azt max a Jobbiknal. Ok meg a gyakornokaiknak is fizetnek.
Vagy csak alapítasz egy kamu pártot (ingyen) összehamisítasz elég aláírsást h meglehessen az országos lista és kapsz az államtól 149 milliót amit nem kell bizonyitani mire költöd
abból elég sok alienware kijön