d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Laptopot Tervezek Venni > De Nem Tudom Milyet...
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 16 2014 06:31am
Quote (Anarkin @ 16 Apr 2014 13:26)
beindult a politikus élet


beleptem a Fideszbe
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 16 2014 06:31am
Quote (tevetava @ Apr 16 2014 02:30pm)
elkorrumpalta l


ti hallottatok mar ezt a szot?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 16 2014 06:34am
Quote (putincykavodka @ Apr 16 2014 01:31pm)
ti hallottatok mar ezt a szot?


nem XD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 16 2014 06:35am
Quote (TuskesVanek @ 16 Apr 2014 13:34)
nem XD


En igen XD
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Apr 16 2014 06:44am
Quote (josheide @ 16 Apr 2014 13:31)
beleptem a Fideszbe


ha az mszbe mentél volna lenne pénzed arra a razer szarra is
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 16 2014 06:49am
Quote (dihep @ 16 Apr 2014 13:44)
ha az mszbe mentél volna lenne pénzed arra a razer szarra is


Nem, azt max a Jobbiknal. Ok meg a gyakornokaiknak is fizetnek.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 16 2014 08:13am
Quote (josheide @ Apr 16 2014 01:49pm)
Nem, azt max a Jobbiknal. Ok meg a gyakornokaiknak is fizetnek.


Vagy csak alapítasz egy kamu pártot (ingyen) összehamisítasz elég aláírsást h meglehessen az országos lista és kapsz az államtól 149 milliót amit nem kell bizonyitani mire költöd
abból elég sok alienware kijön
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 16 2014 02:04pm
Quote (Vismajor @ Apr 16 2014 03:13pm)
Vagy csak alapítasz egy kamu pártot (ingyen) összehamisítasz elég aláírsást h meglehessen az országos lista és kapsz az államtól 149 milliót amit nem kell bizonyitani mire költöd
abból elég sok alienware kijön


meg akkor sem vennek razert, ha milliardjaim lennenek
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Apr 16 2014 02:07pm
csak a mac
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Apr 16 2014 02:11pm
A HP Elitebookból van 14"-es és nem túl drága. A legtöbb cégnél ilyet adnak, mivel elég strapabíróak és jó is a teljesítményük.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll