d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fesztival Topg 2014
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 16 2014 03:13am
Fezenre lemegyek Tarja koncertre imo, többi nem igazán érdekel idén :c
rockmaratonon még gondolkodom, de az elég igénytelen
hegyaljára akartam volna idén menni, csak aztán jöttek a hírek, hogy ingyenes lesz (haha, hiszi a piszi), aztán meg hogy elmarad.

This post was edited by hedgehogsword on Apr 16 2014 03:16am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 11:10pm
:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll