Fezenre lemegyek Tarja koncertre imo, többi nem igazán érdekel idén :c
rockmaratonon még gondolkodom, de az elég igénytelen
hegyaljára akartam volna idén menni, csak aztán jöttek a hírek, hogy ingyenes lesz (haha, hiszi a piszi), aztán meg hogy elmarad.
This post was edited by hedgehogsword on Apr 16 2014 03:16am