Quote (stalkR @ Apr 10 2014 07:24pm)
Miért jössz ide sértegetni és játszani a nagy menőt? Ezt utáltam mindig is ezen a sub forumon
Kedves Pindúr P. lakó!
A tökeim szerencsét hoznak, úgyhogy nyald meg őket a kártyaparti előtt!
Tisztelettel örök híved, jarabekg