d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kérdés > Törted Már össze Lány Szívét?
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 5 2014 03:19pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Apr 2014 22:58)
Van meg par hasonlo törtenetem. Egyszer ment az egesz osztaly operaba, buszon szokas szerint megprobaltam ugy ülni, hogy a lehetö legmesszebb üljek mindenkitöl. A tervemet jol keresztbehuzta az egyik leanyzo azzal hogy az elöttem levö sorba ült, es magaval hozta valamelyik idösebb baratnöjet, aki nem is az osztalyunkba jart.
Fejemben elöször wow raidboss strategiakat ismetelgettem, de mivel hosszu volt az ut egy idö utan rauntam. Egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy az idösebb csaj ilyeneket mond hogy "Beszelgess kicsit vele, nincs semmi vesztenivalod". Gyorsan kapcsolt az agyam, biztos voltam benne, hogy a menö focista sraccal akar összejönni. Ez ment par percig, utana vegül valami olyasmit mondott, hogy rendben segitek neked, utana hatranezett hozzam a ket üles között. Köszönt, bemutatkozott, de mielött ratert volna akarmilyen temara, mondtam hogy hallottam miröl van szo, es szolok a sracnak hogy üljön mellem kicsit dumalni. Legszivesebben hatbaveregedtem volna magamat, akkora good guynak ereztem magamat, de amiota tudom, hogy rolam volt szo, azota kicsit maskepp erzek.


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 5 2014 03:21pm
Quote (Karan2_Returned @ Apr 5 2014 08:58pm)
Van meg par hasonlo törtenetem. Egyszer ment az egesz osztaly operaba, buszon szokas szerint megprobaltam ugy ülni, hogy a lehetö legmesszebb üljek mindenkitöl. A tervemet jol keresztbehuzta az egyik leanyzo azzal hogy az elöttem levö sorba ült, es magaval hozta valamelyik idösebb baratnöjet, aki nem is az osztalyunkba jart.
Fejemben elöször wow raidboss strategiakat ismetelgettem, de mivel hosszu volt az ut egy idö utan rauntam. Egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy az idösebb csaj ilyeneket mond hogy "Beszelgess kicsit vele, nincs semmi vesztenivalod". Gyorsan kapcsolt az agyam, biztos voltam benne, hogy a menö focista sraccal akar összejönni. Ez ment par percig, utana vegül valami olyasmit mondott, hogy rendben segitek neked, utana hatranezett hozzam a ket üles között. Köszönt, bemutatkozott, de mielött ratert volna akarmilyen temara, mondtam hogy hallottam miröl van szo, es szolok a sracnak hogy üljön mellem kicsit dumalni. Legszivesebben hatbaveregedtem volna magamat, akkora good guynak ereztem magamat, de amiota tudom, hogy rolam volt szo, azota kicsit maskepp erzek.


kezdő pinamágus nem mert hozzádszólni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 5 2014 03:49pm
karan2 a nok balvanya
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 5 2014 03:53pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Apr 2014 21:58)
Van meg par hasonlo törtenetem. Egyszer ment az egesz osztaly operaba, buszon szokas szerint megprobaltam ugy ülni, hogy a lehetö legmesszebb üljek mindenkitöl. A tervemet jol keresztbehuzta az egyik leanyzo azzal hogy az elöttem levö sorba ült, es magaval hozta valamelyik idösebb baratnöjet, aki nem is az osztalyunkba jart.
Fejemben elöször wow raidboss strategiakat ismetelgettem, de mivel hosszu volt az ut egy idö utan rauntam. Egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy az idösebb csaj ilyeneket mond hogy "Beszelgess kicsit vele, nincs semmi vesztenivalod". Gyorsan kapcsolt az agyam, biztos voltam benne, hogy a menö focista sraccal akar összejönni. Ez ment par percig, utana vegül valami olyasmit mondott, hogy rendben segitek neked, utana hatranezett hozzam a ket üles között. Köszönt, bemutatkozott, de mielött ratert volna akarmilyen temara, mondtam hogy hallottam miröl van szo, es szolok a sracnak hogy üljön mellem kicsit dumalni. Legszivesebben hatbaveregedtem volna magamat, akkora good guynak ereztem magamat, de amiota tudom, hogy rolam volt szo, azota kicsit maskepp erzek.


Quote (Karan2_Returned @ 5 Apr 2014 21:34)
Egyszer kolesz menzajan a reggelim vegen tartottam, mar az iztelensegig higitott team szürcsölgetesenel tartottam.
A semmiböl odaül mellem az iskola egyik legnepszerübb csaja, akivel nem nagyon beszeltem azelött. Kis smalltalk utan elkezd ilyeneket kerdezni, hogy van-e a baratnöm, utana meg azt, hogy mit tennek, ha egy csaj szerelmes lenne belem.
Beszelgetes közben szemfüles modjara eszrevettem, hogy ket baratnöje hallgatozott az etkezö egyik hatam mögött levö szegiböl. Ebböl arra a zsenialis következtetesre jutottam, hogy csöbe akar huzni a csajszi, ezert valami ilyesmi valaszt adtam a kerdesere hogy csajokra nincs idöm, tovabbi jo etvagyat kivantam neki, es felalltam az asztaltol.
Nem tudom pontosan mekkora kart okoztam a sziveben, de masnap gratulalt a baratnöje hogy büszke lehetek arra, hogy mekkora paraszt vagyok.




Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 5 2014 03:53pm
teccik nekem ez a karan
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 5 2014 03:53pm
jöhetnek még ilyen sztorik
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 5 2014 03:58pm
krisz 8DDD
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 5 2014 04:06pm
Quote (Karan2_Returned @ Apr 5 2014 09:34pm)
Egyszer kolesz menzajan a reggelim vegen tartottam, mar az iztelensegig higitott team szürcsölgetesenel tartottam.
A semmiböl odaül mellem az iskola egyik legnepszerübb csaja, akivel nem nagyon beszeltem azelött. Kis smalltalk utan elkezd ilyeneket kerdezni, hogy van-e a baratnöm, utana meg azt, hogy mit tennek, ha egy csaj szerelmes lenne belem.
Beszelgetes közben szemfüles modjara eszrevettem, hogy ket baratnöje hallgatozott az etkezö egyik hatam mögött levö szegiböl. Ebböl arra a zsenialis következtetesre jutottam, hogy csöbe akar huzni a csajszi, ezert valami ilyesmi valaszt adtam a kerdesere hogy csajokra nincs idöm, tovabbi jo etvagyat kivantam neki, es felalltam az asztaltol.
Nem tudom pontosan mekkora kart okoztam a sziveben, de masnap gratulalt a baratnöje hogy büszke lehetek arra, hogy mekkora paraszt vagyok.


10/10
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 5 2014 04:13pm
Quote (RRC @ Apr 5 2014 10:53pm)
jöhetnek még ilyen sztorik


Lefekves elött meg leirom azt is ami a legnagyobb nyomot hagyott bennem. Gyanutlanul megyek hazafele, erre megpillantok egy ismerös arcot:egy csaj, akivel harom hetig egy osztalyba jartunk a törtenet elött kb. masfel evvel. Gondoltam ugy se emlekszik ram, ugyhogy bamultam a nagy vilag masik oldalara, nehogy azt higyje hogy bamulom. Kis idö mulva egy nöi kez jelenik meg a vallamon. A csaj az, megkerdezi hogy emlekszek-e meg ra. Szerencsere meg a nevet is tudtam (jo csajoknak sose felejtem el a nevet, mindenki mast par heten belül elfelejtek). Beszelgetünk majdnem egy orat, közben dicserget agyba-föbe, nem tudtam miert. Vege fele megkerdezi, hogy nem-e akarnam korrepetalni, mert olyan okos vagyok. Mivel meg sose korrepetaltam senkit, es meg nemetül se tudtam meg tökeletesen, elkezdtem komolyan merlegelni, hogy elvallaljam-e ezt a nagy felelösseget. Par masodperc kinos csendet megszakitja azzal, hogy ne vegyem komolyan, csak viccelt. Kesöbb Mesh felnyitotta a szememet, hogy a korrepetalas nagy valoszinüleseggel mast jelentett. Ehhez a törtenethez egy kepet is mellekelek, hogy rendesen aterezzetek a fajdalmamat.

Balrol a 3.


This post was edited by Karan2_Returned on Apr 5 2014 04:14pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 5 2014 04:18pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Apr 2014 20:34)
Egyszer kolesz menzajan a reggelim vegen tartottam, mar az iztelensegig higitott team szürcsölgetesenel tartottam.
A semmiböl odaül mellem az iskola egyik legnepszerübb csaja, akivel nem nagyon beszeltem azelött. Kis smalltalk utan elkezd ilyeneket kerdezni, hogy van-e a baratnöm, utana meg azt, hogy mit tennek, ha egy csaj szerelmes lenne belem.
Beszelgetes közben szemfüles modjara eszrevettem, hogy ket baratnöje hallgatozott az etkezö egyik hatam mögött levö szegiböl. Ebböl arra a zsenialis következtetesre jutottam, hogy csöbe akar huzni a csajszi, ezert valami ilyesmi valaszt adtam a kerdesere hogy csajokra nincs idöm, tovabbi jo etvagyat kivantam neki, es felalltam az asztaltol.
Nem tudom pontosan mekkora kart okoztam a sziveben, de masnap gratulalt a baratnöje hogy büszke lehetek arra, hogy mekkora paraszt vagyok.


Quote (Karan2_Returned @ 5 Apr 2014 20:58)
Van meg par hasonlo törtenetem. Egyszer ment az egesz osztaly operaba, buszon szokas szerint megprobaltam ugy ülni, hogy a lehetö legmesszebb üljek mindenkitöl. A tervemet jol keresztbehuzta az egyik leanyzo azzal hogy az elöttem levö sorba ült, es magaval hozta valamelyik idösebb baratnöjet, aki nem is az osztalyunkba jart.
Fejemben elöször wow raidboss strategiakat ismetelgettem, de mivel hosszu volt az ut egy idö utan rauntam. Egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy az idösebb csaj ilyeneket mond hogy "Beszelgess kicsit vele, nincs semmi vesztenivalod". Gyorsan kapcsolt az agyam, biztos voltam benne, hogy a menö focista sraccal akar összejönni. Ez ment par percig, utana vegül valami olyasmit mondott, hogy rendben segitek neked, utana hatranezett hozzam a ket üles között. Köszönt, bemutatkozott, de mielött ratert volna akarmilyen temara, mondtam hogy hallottam miröl van szo, es szolok a sracnak hogy üljön mellem kicsit dumalni. Legszivesebben hatbaveregedtem volna magamat, akkora good guynak ereztem magamat, de amiota tudom, hogy rolam volt szo, azota kicsit maskepp erzek.


Holy shit dude

Azért te nagyon komolyan veszed ezt az alpha dolgot, kicsit lassíthatnál tesó.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll