Quote (RRC @ 3 Apr 2014 22:12)
jó hozzállás... bár neked jó a fidesz úgyis focizol
igen nekem pont jo lesz...
amugy valoszinu hogy szakitok rá időt nem kell aggódnod
mondjuk fogalmam sincs mi bajod velem amiért lépten-nyomon belém kötsz, de biztos jo okod van rá