d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Volt E Már Valamilyen > Szolgáltatással / Céggel
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 30 2014 06:12pm
Quote (xGurke @ Mar 31 2014 02:11am)
no offense, de blockollak


:(
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Mar 30 2014 10:16pm
xD
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Mar 30 2014 11:15pm
Mi haverokkal meg barátnőkkel voltunk Romániába es útközben megálltunk egy etteremnel. Kikérte mindenki a kaját, kb fel ora a telt a pincérnek elmagyarázni hogy mit kérünk (segitseg volt az étlapon szereplo kepsorozat az ételekről), barátnőm egy rántott szeletet kert pradicsom salátával én meg egy sultes tálat az egyik barátommal közösen. Mikor kihozták az ételt akkor jöttünk ra hogy a pincérnek annyi jott le hogy a barátnőm ker paradicsom salátát, én egy rántott szeletet haverom meg semmit. Majd mikor ujra el akartuk mondani hogy mit is akartunk valojaban rendelni akkor a pincerno kihozott a barátomnak meg egy rántott szeletet. Ekkor mar reménytelennek ereztuk hogy egy harmadik rendelést is feladjunk. Igy inkabb megettük azt amink van es tovabbmentunk.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 31 2014 01:14am
Quote (Karan2_Returned @ Mar 30 2014 10:10pm)
Velem is volt mar ilyen. A vicc az, hogy bent ültem a pizzeriaban, es 5 haverommal mentem együtt, nekik kihoztak a rendelest. Mar etteremben is volt többször is ilyen eset, nem tudom miert felejtenek ki mindig.


: DDDDDDDD

10/10 made my day

azon kivul, hogy egyszer megvert egy kidobo siofokon nem volt meg gondom semmivel, relative ritkan rendelek a netrol cuccot
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 31 2014 01:16am
Quote (jarabekg @ 31 Mar 2014 09:14)
: DDDDDDDD

10/10 made my day

azon kivul, hogy egyszer megvert egy kidobo siofokon nem volt meg gondom semmivel, relative ritkan rendelek a netrol cuccot


mennyire vert meg?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 31 2014 01:18am
Quote (GoreKnight9 @ Mar 31 2014 08:16am)
mennyire vert meg?


szam belul kicsit felrepedt, meg összezuzodott a kezem amikor visszoutottem, meg a terdem fajt rohadtul, mert meg is rugdosott
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 31 2014 01:21am
Quote (jarabekg @ 31 Mar 2014 08:18)
szam belul kicsit felrepedt, meg összezuzodott a kezem amikor visszoutottem, meg a terdem fajt rohadtul, mert meg is rugdosott


Mit tettel te ezert? Lol
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 31 2014 01:28am
Quote (Cpt_Ghost @ Mar 31 2014 08:21am)
Mit tettel te ezert? Lol


mar leirtam astoryt valahova

semmi kulonosebbet, kidobtak minket mert az egyik unokaocsem osszehanyt mindent, a masik meg kotoszkodott valami majdnem biztonsagival
kint altunk a klubb elott, mondtak hogy menjunk arrebb, nekem meg mar a tokom televolt az egesz estevel, ezert megmondtam neki, hogy hagyjon a picsaba, erre nekem esett
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 31 2014 03:29am
Quote (jarabekg @ Mar 31 2014 07:28am)
mar leirtam astoryt valahova

semmi kulonosebbet, kidobtak minket mert az egyik unokaocsem osszehanyt mindent, a masik meg kotoszkodott valami majdnem biztonsagival
kint altunk a klubb elott, mondtak hogy menjunk arrebb, nekem meg mar a tokom televolt az egesz estevel, ezert megmondtam neki, hogy hagyjon a picsaba, erre nekem esett


kár, hogy nem lett maradandó
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 31 2014 03:35am
Quote (jarabekg @ Mar 31 2014 07:28am)
mar leirtam astoryt valahova

semmi kulonosebbet, kidobtak minket mert az egyik unokaocsem osszehanyt mindent, a masik meg kotoszkodott valami majdnem biztonsagival
kint altunk a klubb elott, mondtak hogy menjunk arrebb, nekem meg mar a tokom televolt az egesz estevel, ezert megmondtam neki, hogy hagyjon a picsaba, erre nekem esett


haverom is beszólt valamit egyszer egy biztonságinak valamelyik pesti sörözőben (andersenben asszem)
azóta van egy heg a szemöldöke fölött, mert ilyen ~5 centis részen felszakadt, úgy arcon baszták
előtte meg beszólt valami csajnak deákon, akinek odajöttek a kopasz haverjai és az egyik eltörte az orrát
bad luck srác
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll