Quote (jarabekg @ Mar 31 2014 07:28am)
mar leirtam astoryt valahova
semmi kulonosebbet, kidobtak minket mert az egyik unokaocsem osszehanyt mindent, a masik meg kotoszkodott valami majdnem biztonsagival
kint altunk a klubb elott, mondtak hogy menjunk arrebb, nekem meg mar a tokom televolt az egesz estevel, ezert megmondtam neki, hogy hagyjon a picsaba, erre nekem esett
haverom is beszólt valamit egyszer egy biztonságinak valamelyik pesti sörözőben (andersenben asszem)
azóta van egy heg a szemöldöke fölött, mert ilyen ~5 centis részen felszakadt, úgy arcon baszták
előtte meg beszólt valami csajnak deákon, akinek odajöttek a kopasz haverjai és az egyik eltörte az orrát
bad luck srác