d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Reggelt
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Mar 24 2014 09:36am
Quote (Cpt_Ghost @ Mar 24 2014 04:32pm)
de a kurva anyádnak irod be, hogy te nevettél


:D most menő vagy mert csúnyán beszélsz?

van itt stílus egy-két embernél xd
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2014 09:37am
cansur
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2014 09:37am
Quote (TuskesVanek @ Mar 24 2014 03:36pm)
:D most menő vagy mert csúnyán beszélsz?

van itt stílus egy-két embernél xd


xd
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 24 2014 09:37am
Quote (xGurke @ Mar 24 2014 03:36pm)
megjött a fogyatékos senee főpap
már csak tass kéne és teljes a csapat
itt is hagylak titeket, hogy okozzatok rákot egymásnak


remélem benned kel ki
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Mar 24 2014 09:38am
szegény uborkafejű már biztos remeg az idegtől
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2014 09:39am


máris minden szebb
imádlak tomi
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 24 2014 09:39am
Quote (TuskesVanek @ 24 Mar 2014 16:38)
szegény uborkafejű már biztos remeg az idegtől


ballagna inkabb el
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 24 2014 09:40am
Azert rohogok ha visszagondolok, hogy a kis emos ubit mennyit baszogattak mikor uj volt meg subon, orul a kicsike hogy most valakinek visszadhatja :thumbsup:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 24 2014 09:41am
Quote (xGurke @ Mar 24 2014 03:39pm)
http://1.ii.gl/4Zyo3J.png

máris minden szebb
imádlak tomi


try hard

éget a vágy, hogy válaszolj rá amit írtam, de inkább megint bedobod a "nyenyenye, nem hallak" figurát


Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2014 09:41am
Quote (putincykavodka @ Mar 24 2014 03:40pm)
Azert rohogok ha visszagondolok, hogy a kis emos ubit mennyit baszogattak mikor uj volt meg subon, orul a kicsike hogy most valakinek visszadhatja :thumbsup:


te itt vagy 5 éve és még mindig utál mindenki
faszt 5 éve. 10 éve lassan
nao wat

This post was edited by xGurke on Mar 24 2014 09:41am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll