☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Reggelt
Prev
1
4
5
6
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 913
Replies: 69
Track Topic
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#51
Mar 24 2014 09:36am
Quote (Cpt_Ghost @ Mar 24 2014 04:32pm)
de a kurva anyádnak irod be, hogy te nevettél
most menő vagy mert csúnyán beszélsz?
van itt stílus egy-két embernél xd
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#52
Mar 24 2014 09:37am
cansur
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#53
Mar 24 2014 09:37am
Quote (TuskesVanek @ Mar 24 2014 03:36pm)
most menő vagy mert csúnyán beszélsz?
van itt stílus egy-két embernél xd
xd
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#54
Mar 24 2014 09:37am
Quote (xGurke @ Mar 24 2014 03:36pm)
megjött a fogyatékos senee főpap
már csak tass kéne és teljes a csapat
itt is hagylak titeket, hogy okozzatok rákot egymásnak
remélem benned kel ki
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#55
Mar 24 2014 09:38am
szegény uborkafejű már biztos remeg az idegtől
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#56
Mar 24 2014 09:39am
máris minden szebb
imádlak tomi
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#57
Mar 24 2014 09:39am
Quote (TuskesVanek @ 24 Mar 2014 16:38)
szegény uborkafejű már biztos remeg az idegtől
ballagna inkabb el
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#58
Mar 24 2014 09:40am
Azert rohogok ha visszagondolok, hogy a kis emos ubit mennyit baszogattak mikor uj volt meg subon, orul a kicsike hogy most valakinek visszadhatja
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#59
Mar 24 2014 09:41am
Quote (xGurke @ Mar 24 2014 03:39pm)
http://1.ii.gl/4Zyo3J.png
máris minden szebb
imádlak tomi
try hard
éget a vágy, hogy válaszolj rá amit írtam, de inkább megint bedobod a "nyenyenye, nem hallak" figurát
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#60
Mar 24 2014 09:41am
Quote (putincykavodka @ Mar 24 2014 03:40pm)
Azert rohogok ha visszagondolok, hogy a kis emos ubit mennyit baszogattak mikor uj volt meg subon, orul a kicsike hogy most valakinek visszadhatja
te itt vagy 5 éve és még mindig utál mindenki
faszt 5 éve. 10 éve lassan
nao wat
This post was edited by xGurke on Mar 24 2014 09:41am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4
5
6
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact