d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of The Storm
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 14 2014 02:23pm
day9 streameli, jp-vel
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 14 2014 02:38pm
kiváncsi vagyok jay wilsonnak van-e köze a játékhoz
mer amikor utoljára néztem vkinek a streamjét, akkor épp marinenal volt, és felült egy kibaszott unikornisra ami szivárványt huzott maga után
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 14 2014 02:56pm
Quote (sylke @ Mar 14 2014 09:38pm)
kiváncsi vagyok jay wilsonnak van-e köze a játékhoz
mer amikor utoljára néztem vkinek a streamjét, akkor épp marinenal volt, és felült egy kibaszott unikornisra ami szivárványt huzott maga után


jay wilson confirmed
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 14 2014 03:03pm
lel destiny+idra
kedvenc stream: confirmed
e:+hafu most

This post was edited by Taszilo.^ on Mar 14 2014 03:10pm
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 14 2014 03:21pm
Quote (Taszilo.^ @ 14 Mar 2014 22:03)
lel destiny+idra
kedvenc stream: confirmed
e:+hafu most


<trollllllllld> Â Â â–˛
<trollllllllld> â–˛ â–˛
<ESL|nite> !!!!!!!!!!!!!!!!
<ESL|nite> NEWFAGS JUST CANT
<ESL|nite> Lot`
<corry> hat nekem ez
<Gali`G> nite
<corry> eleg elbaszott triforcenak tunik
<Gali`G> ez kérlekszépen nemjó
<Lot`> :D
<Gali`G> legalábbis uncide kiosztással nem
<Gali`G> utf8al leeht jó
<Sulaco> hahahaha
<Sulaco> beirtam urban dicbe a tri force-t
<Sulaco> *****
<Sulaco> ez a fajta tri force igy megy nite?:)
<corry> :DD
<ESL|nite> http://users.atw.hu/nite/ennnnyi.jpg
<Sulaco> is*
* trollllllllld has quit IRC (Quit: Page closed)
<ESL|nite> sh1t just got real
<corry> http://img59.imageshack.us/img59/3931/nitebalf.jpg
<ESL|nite> am Sulaco, *******
<Gali`G> az enyémet inkább meg se mutatom
<Gali`G> ott csak krikszkraxok látszanak :D
<ESL|nite> mer szar vagy
<ESL|nite> a prenewfags-ek még csak látni se tudják
<Gali`G> mert pro mirandám van
<Sulaco> jahogy egybe
<Sulaco> kell irni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 14 2014 07:52pm
Quote (Nerz8 @ 14 Mar 2014 22:21)
<trollllllllld> Â Â â–˛
<trollllllllld> â–˛ â–˛
<ESL|nite> !!!!!!!!!!!!!!!!
<ESL|nite> NEWFAGS JUST CANT
<ESL|nite> Lot`
<corry> hat nekem ez
<Gali`G> nite
<corry> eleg elbaszott triforcenak tunik
<Gali`G> ez kérlekszépen nemjó
<Lot`> :D
<Gali`G> legalábbis uncide kiosztással nem
<Gali`G> utf8al leeht jó
<Sulaco> hahahaha
<Sulaco> beirtam urban dicbe a tri force-t
<Sulaco> *****
<Sulaco> ez a fajta tri force igy megy nite?:)
<corry> :DD
<ESL|nite> http://users.atw.hu/nite/ennnnyi.jpg
<Sulaco> is*
* trollllllllld has quit IRC (Quit: Page closed)
<ESL|nite> sh1t just got real
<corry> http://img59.imageshack.us/img59/3931/nitebalf.jpg
<ESL|nite> am Sulaco, *******
<Gali`G> az enyémet inkább meg se mutatom
<Gali`G> ott csak krikszkraxok látszanak :D
<ESL|nite> mer szar vagy
<ESL|nite> a prenewfags-ek még csak látni se tudják
<Gali`G> mert pro mirandám van
<Sulaco> jahogy egybe
<Sulaco> kell irni


profilomba van egy hasonlo kaliberu kvot. Nem tom telorol iderakni, de ha mar az elozo ot topikba belespamoltam, ide mer ne
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll