d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Oratopic2_returned
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 12 2014 11:10am
sose éreztem úgy hogy egy órával növeljem a péniszem méretét :\ nem az én stílusom, csak zavarna
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 12 2014 11:13am
Quote (anyd @ 12 Mar 2014 18:10)
sose éreztem úgy hogy egy órával növeljem a péniszem méretét :\ nem az én stílusom, csak zavarna


na jó de te inget sem hordasz :(

pedig sokkal szexibb lennél
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 12 2014 11:16am
Quote (Inakwo @ Mar 12 2014 06:13pm)
na jó de te inget sem hordasz :(

pedig sokkal szexibb lennél


de, van egy fekete ingem! 7 ezer volt a decathlonban
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 12 2014 11:16am
Quote (anyd @ 12 Mar 2014 18:10)
sose éreztem úgy hogy egy órával növeljem a péniszem méretét :\ nem az én stílusom, csak zavarna


mindjárt gondoltam, hogy te már nem szeretnéd növelni a péniszed méretét
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 12 2014 11:58am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 12 2014 12:02pm
Quote (Senee @ Mar 12 2014 07:03pm)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/96/Casio_F-91W_5051.jpg/407px-Casio_F-91W_5051.jpg


Shit
Most kicsit zarul erzem magam h olyan orat hordtam evekig mint szena
Quote (jarabekg @ Mar 12 2014 06:48pm)
http://image.arukereso.hu/full/101087954.lego-darth-vader-9001765.jpg

lehet meglepem magamat egy ilyennel B)


Ugy erzem meg kell kerdeznem: meg fogsz lepodni?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 12 2014 12:35pm
IWC Schaffhausent szeretnék.

Ez például egész egyszerű:



Persze ezt is kb 1 milláért adják :(

This post was edited by ace07 on Mar 12 2014 12:42pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 12 2014 01:02pm
Quote (ace07 @ 12 Mar 2014 19:35)
IWC Schaffhausent szeretnék.

Ez például egész egyszerű:

http://www.hollfelder.de/tl_files/images/marken/iwc/_13224.JPG

Persze ezt is kb 1 milláért adják :(


mondjuk ezt így elfogadnám
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 12 2014 01:04pm
Quote (ace07 @ 12 Mar 2014 20:35)
IWC Schaffhausent szeretnék.

Ez például egész egyszerű:

http://www.hollfelder.de/tl_files/images/marken/iwc/_13224.JPG

Persze ezt is kb 1 milláért adják :(


ilyen tuti nem hordanék, 40 éveseknek van ez

1 milláért wtf kid
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Mar 12 2014 01:10pm
Quote (RRC @ 12 Mar 2014 20:04)
ilyen tuti nem hordanék, 40 éveseknek van ez

1 milláért wtf kid


implying 25 évesen van 1 milliód egy karórára
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll